İş İlanları
13 Ağustos 2020 Perşembe

Aydınlatma Direğine Takılan Klozet Şaşkınlık Yarattı

Aydınlatma direklerinin sensörler, kameralar, bilgi ekranları, kablosuz bağlantı donanımları ve şarj üniteleri gibi fonksiyonlarla donatılarak akıllı direkler haline getirildiğini duymuşsunuzdur. Karabük’te ise akıllı direklere farklı bir yaklaşım getirildi. Aydınlatma direğine monte edilen ve üzerinde 1 ₺ yazan klozet görenleri şaşkına çevirdi.

17 Aralık 2019 Salı - 07:24

Aydınlatma direklerinin sensörler, kameralar, bilgi ekranları, kablosuz bağlantı donanımları ve şarj üniteleri gibi fonksiyonlarla donatılarak akıllı direkler haline getirildiğini duymuşsunuzdur.

Karabük‘te ise akıllı direklere farklı bir yaklaşım getirildi.

Aydınlatma direğine monte edilen ve üzerinde 1 ₺ yazan klozet görenleri şaşkına çevirdi.

Olay, akşam saatlerinde Karabük Merkez ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesi‘nde gerçekleşti. Refüjdeki aydınlatma direğine bir klozet bağlanmıştı ve üzerine 1 ₺ notu yazılmıştı.

Sürücüler, aydınlatma direğine bağlanmış klozetle birlikte fotoğraf çekilmeye başladı. Bir süre sonra bölgedeki vatandaşlar polis ve zabıta ekiplerini aradı.

Zabıta ekipleri olay yerine gelerek klozeti ve notu kaldırdı.

Zabıta olayı çok ciddiye almış olmalı ki; klozeti refüje koyan kişiyi bulmak için bölgedeki işyerlerinin güvenlik kameraları incelemeye aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir