İş İlanları
24 Ocak 2021 Pazar

Asa Aydınlatma

Aydınlatma sektörünün büyük bir değişim içinde olması ve kusursuz hizmet gerçekleştirmeyi amaçlayan Asa Aydınlatma, bir ürün grubuna odaklanmak yerine çözüm ortaklarıyla birlikte en doğru hizmeti en kaliteli şekliyle yerine getirmektedir.

Başlık: Asa Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,13. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Asa Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Emekyemez Mah. Yüksek Minare Sok. No: 8 Beyoğlu/İstanbul

Telefon: 0212 238 08 86

Faks: 0212 238 08 87

İnternet Sitesi: http://www.asaaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Asa Aydınlatma olarak 15 yıllık deneyime sahip kadromuz ile en doğru ve hızlı kararlara adım atabilirsiniz. Satış ve Pazarlama ekibimiz istekleriniz doğrultusunda size olabilecek doğru seçimleri önerebilmektedir.

Aydınlatma sektörünün büyük bir değişim içinde olması ve kusursuz hizmet gerçekleştirmeyi amaçlayan Asa Aydınlatma, bir ürün grubuna odaklanmak yerine çözüm ortaklarıyla birlikte en doğru hizmeti en kaliteli şekliyle yerine getirmektedir. Bu doğrultuda aydınlatma sektörünün bildiği satış tanımlarını ve hizmet sınırlarını yeniden belirlemek firmamızın satış hizmetleri konusundaki en önemli amacı olacaktır.

Aydınlatma sektöründe ilerlerken müşteri memnuniyeti yanı sıra geliştirilmesi gereken satış politikası ve ürün kalitesini de atlamadık. İthal ürünler ve kendi patentli markamız üzerinde satışlarımıza yön verdik. Sektörde bulunan bir çok isim yapmış firmaların bayisi olan Asa Aydınlatma hedeflerini her geçen gün bir kademe daha ileri taşımaktadır. Kendi markalarımız altında kablo, trafo ve LED ürünleri satışımızı sürdürerek yeniliğe önem vermekteyiz.

Yetkili Kişi: Sercan Coşkun

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 12

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED Projektör, Şerit LED, LED Trafo, Trafo, Avize

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.0265345, 28.9709785

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir