Yılın Aydınlatma Firması İçin Geri Sayım Başladı

Geçtiğimiz yıl, sektörün en çok ziyaret edilen portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne yoğun ilgi gösterilmişti. Bu yıl da Yılın Aydınlatma Firması’nı ziyaretçilerimizi oylarıyla belirleyeceğiz. Anket için 31 Ekim 2017 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

29 Eylül 2017 Cuma, 15:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Geçtiğimiz yıl, sektörün en çok ziyaret edilen portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ne yoğun ilgi gösterilmişti. Bu yıl da Yılın Aydınlatma Firması‘nı ziyaretçilerimizi oylarıyla belirleyeceğiz.

Başvurular bugün itibariyle başladı, 31 Ekim 2017 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen, kıyasıya rekabetin yaşandığı ankette Assan Elektronik, Derin LED, EAE Aydınlatma, Fiberli, FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri, Işıklar LED Teknolojileri, Masterled Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma, Yıldız LED, Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri finale kalan firmalar olmuştu.

Pelsan Aydınlatma, Yılın Aydınlatma Firması olarak seçilmiş, Fiberli ikinci, Assan Elektronik ise üçüncü olarak oylamayı tamamlamıştı.

Oylamaya katılarak bu etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ederiz.

Bu yıl da, Yılın Aydınlatma Firması‘nın seçileceği anket için heyecan başlıyor. Geçtiğimiz yıldan farklı olarak bu yıl her firma değil yalnızca ankete katılmak isteyen firmalar listeye dahil edilecektir.

Yılın Aydınlatma Firması Anketi‘ne katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ilgili formu doldurabilirsiniz.

http://www.aydinlatma.org/yilin-aydinlatma-firmasi-anketi-basvuru-formu

Bu yıl ödül sayısını da üçe çıkartıyoruz. Yılın Aydınlatma Firması ödülünün yanında, Web’de En İyi Aydınlatma Firması ve En Çok Ziyaret Edilen Firma ödülleri verilecektir.

Yılın Aydınlatma Firması, geçtiğimiz yıl olduğu gibi anket sonucuna göre belirlenecek, diğer alanlardaki ödül sahipleri yapılacak şeffaf değerlendirmeler sonucunda belirlenecektir. Yine geçtiğimiz yıldan farklı olarak, bu yıl Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ni Aydınlatma Portalı yerine sosyal medya altyapısıyla gerçekleştireceğiz. Anket süresi ise 7 gün ile sınırlandırılacak, sonuçlar anında duyurulacaktır.

İçerik Önerileri

Yılın Aydınlatma Firması Anketinde Finale Doğru Sektörün lider portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi için 11 Kasım tarihinde başlatılan oylama tüm hızıyla sürüyor. Üçüncü tura girilen oylamada en çok oy alan 20 firma Yılın Aydınlatma Firması olmak için yarışıyor.
Aydınlatma Portalı’nda Temmuz Ayının En Çok Okunanları Temmuz ayında Sektörün Lider Portalı, Aydınlatma Portalı’nı 4.500’ün üzerinde kişi ziyaret etti. Bu sayı içinde yeni oturumların yüzdesi %56 seviyesindeydi. Toplam sayfa görüntüleme sayısı ise 10.000’e yaklaştı. En çok ziyaret edilen firma sayfaları ise sırasıyla Luxtra LED Aydınlatma, Assan Elektro...
En Çok Ziyaret Edilen Aydınlatma Firmaları Aydınlatma Portalı, Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın beşinci büyük sektörel portalı. Aydınlatma Portalı, 2017 yılı boyunca 200.000'in üzerinde ziyaret aldı. Ziyaretlerin büyük çoğunluğu firma rehberine ve üye firma sayfalarına yapıldı. Peki en çok ziyaret edilen firmalar hangileri oldu?...
Türkiye’nin Web’de En İyi Aydınlatma Firmaları Alexa dünya çapındaki tüm internet sitelerini izliyor ve belirlediği kriterlere göre sıralama yapıyor. Alexa kullanıcıların girdikleri siteleri ve bu sitelerdeki davranışlarını izleyerek siteleri popülerliğine göre sıralıyor. Türkiye'deki aydınlatma firmalarıyla ilgili de böyle bir sorgulama yapmak ...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *