Yılın Aydınlatma Firması Anketi Sonuçlandı

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı, Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenlenen ankette Pelsan Aydınlatma, oyların çoğunluğuna sahip olarak “Yılın Aydınlatma Firması” seçildi. Yılın Aydınlatma Firması Pelsan Aydınlatma’yı, ikinci Ledim’i ve üçüncü Assan Elektronik’i başarılarından ötürü kutlar, final oylamasına katılma başarısını gösteren tüm firmalarımızı tebrik ederiz.

03 Ocak 2018 Çarşamba, 07:10

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı, Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenlenen ankette Pelsan Aydınlatma, oyların çoğunluğuna sahip olarak “Yılın Aydınlatma Firması” seçildi. Yılın Aydınlatma Firması Pelsan Aydınlatma‘yı, ikinci Ledim‘i ve üçüncü Assan Elektronik’i başarılarından ötürü kutlar, final oylamasına katılma başarısını gösteren tüm firmalarımızı tebrik ederiz.

Ziyaretçilerin oylama yaptığı ankette toplam 5.000‘in üzerinde oy kullanıldı. Yılın Aydınlatma Firması’na aday gösterilen firmalar, Aktel Elektronik, Assan Elektronik, Atıl AydınlatmaEntek LED, Işıklar LED, Kelvin Aydınlatma, KEYLED Aydınlatma, LEDFIX, Ledim, Luxtra LED Aydınlatma, Modüled Elektronik, NOAS – YUSEM LED ElektronikPelsan Aydınlatma ve Pera Teknoloji olmuştu.

30 Aralık 2017 saat 18:00’de tamamlanacağı duyurulan anketin son saatlerinde ankete yoğun bir katılım gösterildi.

Oylamanın tamamlanmasının ardından tüm sistem kayıtları teknik ekibimiz tarafından titizlikle incelenmiş, daha önce açıklanmış olan anket kuralları gereği geçerli oylar yeniden sayılmıştır.

Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen bu anket, adil ve tarafsız bir şekilde yürütülmektedir. Portalımız tüm firmalara eşit mesafededir. Bu tarafsızlığın gereği olarak; gönderilen oyların kayıt raporları, kişisel verileri koruma kanunu ilkelerine uygun şekilde ankete katılan tüm firmalarla paylaşılmıştır.

Oylamaya katılarak bu etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ederiz. Önümüzdeki dönemlerde, daha farklı etkinliklerle firmalarımızın tanıtımına, marka bilinirliklerinin arttırılmasına katkı sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

İçerik Önerileri

Taşındık! Aydınlatma Portalı, kurulduğu günden beri “www.aydinlatma.gen.tr” adresinden yayın yapmaktaydı. Yaklaşık 10 yıldır dolu olan, yabancıların elinde tuttuğu “www.aydinlatma.org” adresini Ocak ayından bu yana süren pazarlıklar sonucunda satın almış bulunmaktayız.
Yılın Aydınlatma Firması İçin Geri Sayım Başladı Geçtiğimiz yıl, sektörün en çok ziyaret edilen portalı, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen Yılın Aydınlatma Firması Anketi'ne yoğun ilgi gösterilmişti. Bu yıl da Yılın Aydınlatma Firması'nı ziyaretçilerimizi oylarıyla belirleyeceğiz. Anket için 31 Ekim 2017 tarihine kadar başvurunuzu yapabilir...
Türkiye Aydınlatma Sektörü Değerlendirmesi Türkiye'de üretilen aydınlatma ürünleri dünyada 150'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Avrupa ülkeleri önemli ihracat pazarlarıdır. Bunun dışında Türkiye'de üretilen yüksek kaliteli aydınlatma armatürleri Türkmenistan, Suudi Arabistan, Irak, BAE, Fas, Katar, Azerbaycan, Cezayir ve Kazakistan gibi ...
Aydınlatma Portalı’nda Ağustos Ayının En Çok Okunanları Ağustos ayında sektörün lider portalı Aydınlatma Portalı'nı 5.173 kişi ziyaret etti. Aydınlatma Portalı önceki aylara göre rekor seviyede ziyaretçi sayısına ulaşsa da, Eylül ayının ilk günlerinde çok daha yüksek ziyaretçi sayılarına uşaşacağını ispat etti. En çok okunan içerik 3. Boğaz Köprüsü Aydın...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *