Yılın Aydınlatma Firması Anketi Başvuruları Tamamlandı

Türk aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların tanıtımının yapılması ve marka bilinirliğinin artırılmasının amaçlandığı; Yılın Aydınlatma Firması Anketi, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenleniyor.

18 Kasım 2017 Cumartesi, 07:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Türk aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların tanıtımının yapılması ve marka bilinirliğinin artırılmasının amaçlandığı; Yılın Aydınlatma Firması Anketi, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektörel portalı Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenleniyor.

Geçtiğimiz yıldan farklı olarak bu yıl yalnızca başvuru yapan firmalar ankete dahil edileceği duyurulmuş, başvurular alınmaya başlanmıştı.

Yılın Aydınlatma Firması, her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı’nda, 7 gün sürecek ankette ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor.

Sektörün önde gelen firmaları hızlı bir şekilde kayıt yaptırarak Yılın Aydınlatma Firması 2017 olmak için yarışta yerini aldı.

Anket için kayıtlar 15 Kasım 2017 tarihinde tamamlanmıştı. Aydınlatma Portalı olarak ankete katılmak isteyen yeni firmalar için, anket başvurularını 24 Kasım 2017 tarihine kadar uzattığımızı bildirmek isteriz. Kayıt olabilmek için şirket yetkilisi olmanız ve firmanızın Aydınlatma Portalı’na ücretli üye olması yeterlidir. Ücretli üyemiz değilseniz, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

24 Kasım 2017 tarihine kadar başvuru formunu doldurmayan, bu tarihten sonra ve anketin başlatıldığı tarihte anket katılım koşullarını sağlamayan firmalar ankete dahil edilmeyecektir.

Eğer başvuru yaptığınız halde firmanız listede görünmüyorsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Başvurunuzu henüz yapmadıysanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak hemen kayıt yaptırabilirsiniz.

http://www.aydinlatma.org/yilin-aydinlatma-firmasi-anketi-basvuru-formu

Son Başvuru Tarihi: 24 Kasım 2017

Yılın Aydınlatma Firması 2017 anketi için kayıt yaptıran ve kayıtları onaylanan firmalar aşağıda listelenmiştir.

Aktel Elektronik
Assan Elektronik
Atıl Aydınlatma
CATA – Uğur Aydınlatma
Entek LED
Işıklar LED
Kelvin Aydınlatma
KEYLED Aydınlatma
LEDFIX
Ledim
Luxtra LED Aydınlatma
Modüled Elektronik
NOAS LED – YUSEM LED Elektronik
Oxiron LED
Pelsan Aydınlatma
Pera Teknoloji

Aydınlatma Portalı tarafından ikinci kez düzenlenen bu ankete katılarak etkinliğe katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür eder, başarılar dileriz.

İçerik Önerileri

Yılın Firması Anketine Büyük İlgi Aydınlatma Portalı ziyaretçileri, 11 Kasım'da başlatılan anket ile Yılın Aydınlatma Firması'nı seçmek için oy kullanıyor. Düzenlenen bu ankette sadece 10 günde 8.000 kişi oy kullandı. 34 firmanın ilk tur oylamayı geçtiği anket için 11 Aralık 2016 tarihine kadar oy kullanabilirsiniz....
Aydınlatma Portalı’nda Haziran Ayının En Çok Okunanları Haziran ayında Aydınlatma Portalı'nı 4.869 kişi ziyaret etti. Sayfa görüntüleme sayısı ise 9.131 seviyesindeydi. Ziyaretçilerin %45'i İstanbul'dan, %19'u Ankara'dan, %8'i ise İzmir'den geldi. Uluslararası ölçekte incelendiğinde ise Türkiye'yi Rusya, Amerika ve İngiltere izledi.
Yılın Aydınlatma Firması Anketi’ne Kayıtlar Başladı Yılın Aydınlatma Firması, her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği Aydınlatma Portalı'nda, 7 gün sürecek ankette ziyaretçilerin oylarıyla belirleniyor. Sektörün önde gelen firmaları; Pelsan Aydınlatma, Fiberli, Entek LED, Modüled, CATA, NOAS, Luxtra ve Aktel Elektronik yılın aydınlatma firması olma...
Aydınlatma Portalı’nda Mayıs Ayının En Çok Okunanları Mayıs ayı içerisinde 4.429 kişi Aydınlatma Portalı'nı ziyaret etti. Ziyaretlerin yüzde 87'si Türkiye'den, %3'ü Rusya'dan, %2'si Amerika'dandı. Türkiye'de ise en çok ziyaret gönderen şehir %38 oranı ile İstanbul oldu. İstanbul'u Ankara, İzmir ve Adana takip etti.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *