Vestel LED Aydınlatma

2011 yılının Ağustos ayında Ar-Ge çalışmalarına başlayan Vestel LED Aydınlatma, 2012 yılı itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Firma, üretimlerini Türkiye’de Manisa fabrikasında gerçekleştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin Ar-Ge çalışmaları da firmanın Manisa’daki Ar-Ge ofisinde Türk mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir.

06 Eylül 2016 Salı, 14:47

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Vestel LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,25. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Vestel Ticaret A.Ş.

Adres: Levent 199, Büyükdere Cad. No:199 Şişli/İstanbul

Telefon: 0212 456 22 00

Faks: 0212 422 02 62

İnternet Sitesi: http://www.vestelled.com.tr

E-Posta Adresi: led@vestel.com.tr

Alexa Değeri: 4.086.382

Hakkında:

2011 yılının Ağustos ayında Ar-Ge çalışmalarına başlayan Vestel LED Aydınlatma, 2012 yılı itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Firma, üretimlerini Türkiye’de Manisa fabrikasında gerçekleştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin Ar-Ge çalışmaları da firmanın Manisa’daki Ar-Ge ofisinde Türk mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma LED Panel, LED Downlight, LED Lamba, LED Tüp, LED Sokak Aydınlatma Armatürü, LED Etanj, LED Yüksektavan Armatürleri ve LED Lineer Aydınlatma Armatürleri’nin üretimini yapmaktadır. Firma Marmara Bölge, Anadolu Bölge ve Ege Bölge ofisleriyle satış hizmeti vermektedir.

Vestel LED Aydınlatma şık, çevreye duyarlı ve %80’e varan enerji tasarrufu sunan iç mekan, dış mekan ve retrofit aydınlatma elemanları ile müşterilerine daha ayrınlık bir gelecek sunuyor.

Yetkili Kişi: Tunç Göz

Kuruluş Tarihi: 1984

Çalışan Sayısı: 16000

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Vestel, Vestel LED Aydınlatma, Vestel LED Lamba, LED Panel, LED Downlight, LED Lamba, LED Tüp, LED Sokak Aydınlatma Armatürü, LED Etanj, LED Yüksektavan Armatürleri, LED Lineer Aydınlatma Armatürleri, LED Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: led@vestel.com.tr

Koordinatları: 41.080454, 29.01055

İçerik Önerileri

Litpa Aydınlatma Litpa Aydınlatma, 1992 yılında aydınlatma armatürleri üretimi ve ticareti için kurulmuştur. İç ve dış aydınlatmanın her alanına uygun armatür üretimi, armatür tasarımı ve aydınlatma projelendirmesi firma bünyesinde yapılmaktadır.
Euroluce Aydınlatma Firma İtalya, Almanya, Polonya, İngiltere, Tayland menşeli önemli aydınlatma markalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütördür.
CATA – Uğur Aydınlatma 2000 yılında İstanbul Şişhane‘de hizmet vermeye başlayan Uğur Aydınlatma, 2001 yılında CATA markasını Türkiye pazarına sunmuştur. Uğur Aydınlatma, kurulduğu günden itibaren hızla büyüyerek, müşteri memnuniyetine odaklı, yeni trendler yaratan, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ve hızlı servis ağı ile ...
Aktel Elektronik Aktel Elektronik, faaliyetlerine 1990 yılında başlamış olup kurumsal ve yapısal kimliğini koruyarak çalışmalarını yerli Ar-Ge ve inovasyon temelinde OSRAM ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda LED'li aydınlatma ürünlerinin üretimini, yurt içi ve dışı satışlarını gerçekleştirmektedir....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum

  1. Mehmet Candoğan

    11 Şubat 2018 at 16:41

    2013’de taktığımız yaklaşık 250 tane yüksek tavan armatürü hala neredeyse tam performans çalışıyor. Işık akıları ve güç değerleri %1-2 bile değişmedi, hiçbir driver sorunu ile de karşılaşmadık. Çok başarılı çok memnunuz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *