tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Vestel LED Aydınlatma Alanında Büyümek İstiyor

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan Ekonomist dergisine yaptığı açıklamada LED aydınlatma alanında büyümeyi hedeflediklerini belirtti.

23 Mayıs 2016 Pazartesi, 08:45

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan Ekonomist dergisine yaptığı açıklamada LED aydınlatma alanında büyümeyi hedeflediklerini belirtti.

Erdoğan açıklamasının devamında “Satın almalar konusunda araştırmaya devam ediyoruz. Bu konuda fırsatlar oluştuğunda değerlendirebiliriz. Ana işimiz tüketici elektroniği ve dayanıklı tümetim malları olsa da, bunların yanında yeni olarak LED aydınlatma ve bilgilendirme ekranları konusunda çalışmaya başladık. İlgi alanımız dahilindeki bu alanlarda da büyümek istiyoruz.” dedi. Toplam cirosunun yüzde 2’lik bir bölümünü Ar-Ge yatırımlarına ayıran Vestel, bu oranı yüzde 3’e çıkartmayı planlıyor.

İçerik Önerileri

Artemide’den Işık Alfabesi Artemide, boş duvara yeni bir imaj kazandıran BIG adını verdiği, her boşluğa sığacak ölçülerde, esnek, alfabetik, yaratıcılığa tamamen açık hem temel hem de karmaşık aydınlatma unsurlarına sahip olan aydınlatma ürünlerini görücüye çıkardı.
Galata Köprüsü Fiberli Ürünleriyle Aydınlanıyor Bu nadide köprünün aydınlatılarak hem İstanbul’un gece görüntüsüne katkı sağlanması hem de şehir sakinlerinin ve ziyaretçilerinin daha güvenli bir mekâna sahip olmaları hedeflendi. Bu hedef doğrultusunda, Fiberli Galata Köprüsü’nün aydınlatma projesini gerçekleştirdi.
Philips 2020 Yılına Kadar 2 Milyar LED Aydınlatma Satışı Yapacak Philips Aydınlatma, 2016-2020 dönemi için ‘Daha Aydınlık Yaşamlar, Daha İyi Bir Dünya’ adlı yeni sürdürülebilirlik programını başlattı.
Kadir Has Stadyumu’nun Dekoratif Aydınlatmaları Tamamlandı Türkiye Süper Ligi’nde mücadele eden Kayseri Spor Kulubü'ne ev sahipliği yapan ve Türkiye’nin en modern stadyumlarından biri olan “Kayseri Kadir Has Stadyumu” dış cephe dekoratif aydınlatma projesi 4000’e yakın RGB Star ürünü ve 150 adet wallwasher kullanarak; projelendirme, tasarım, üretim ve uygul...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *