Us Aydınlatma

Us Aydınlatma, toplamda 10 yılı aşkın sektörel deneyimi, en güncel çözümleri üretebilme esnekliği ve müşteri odaklı projelendirme anlayışıyla, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına sürekli yatırımlarına devam etmektedir.

30 Mart 2017 Perşembe, 11:25

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Us Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Us Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Berketzade Mah. Okçu Musa Cad. No: 17/4 Karaköy/İstanbul

Telefon: 0212 256 03 84

Faks: 0212 255 04 89

İnternet Sitesi: http://www.usaydinlatma.com

E-Posta Adresi: info@usaydinlatma.com.tr

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Us Aydınlatma, toplamda 10 yılı aşkın sektörel deneyimi, en güncel çözümleri üretebilme esnekliği ve müşteri odaklı projelendirme anlayışıyla, aydınlatma sektöründe sektör deneyimi ve müşteri odaklı ürün çeşitliliği ile gerek yerli imalat ürünlerde; gerek kendi tecrübe ve kriterlerimiz doğrultusunda uluslararası sektörde her bütçeye uygun güvenilir ürünlerle sektörde hızla yerini alarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına sürekli yatırımlarına devam etmektedir.

Yetkili Kişi: Müslim Sevindik

Kuruluş Tarihi: 2007

Çalışan Sayısı: 25

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Us Aydınlatma, Justled, Justled Aydınlatma, Aydınlatma Ürünleri, LED Aydınlatma, LED Projektör

Hızlı Teklif Al: info@usaydinlatma.com.tr

Koordinatları: 41.026315, 28.971909

İçerik Önerileri

Entek LED Entek LED, 7000 m2 üretim tesisiyle, bünyesinde bulundurduğu bilişim yatırımı, makine parkuru ve 100'e yakın personeliyle, aydınlatma sektörü için bugünün şartlarıyla üretim yapmakta, sektörün geleceği için teknolojik yatırımlarını sürdürmektedir.
FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri Organizasyonumuz, 25 yılı aşkın bir süredir endüstriyel alanlarda hizmet vermiş olmanın getirdiği bilgi birikimi ve teknik vizyonun sonucu olarak, giderek gelişmekte olan ve yakın gelecekte konvansiyonel aydınlatma sistemlerinin yerini almasına kesin gözüyle bakılan LED teknolojisi üzerine üretim te...
MCM LED Sistemleri MCM LED Sistemleri 2007′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor.
LumiSistem Aydınlatma LumiSistem Aydınlatma, İstanbul merkezli mimari aydınlatma, danışmanlığı, aydınlatma ürün grubu ve bu ürünlerin uygulama alanlarında uzmanlaşmış ulusal&uluslararası bir çok projede yer almış uzman mimar ve mühendis kadrosuyla fark yaratan, ışığı mimari bütünlükle buluşturan bir tasarım ofisidir....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *