tr Türkçe
İş İlanları
19 Temmuz 2018 Perşembe

Üretim Müdürü – Argesys Elektronik

Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren, Argesys Elektronik firmasında görevlendirilmek üzere Üretim Müdürü istihdam edilecektir.

09 Temmuz 2018 Pazartesi, 13:38

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İlan Tarihi: 09/07/2018
İlan Durumu: Aktif

Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren, Argesys Elektronik firmasında görevlendirilmek üzere Üretim Müdürü istihdam edilecektir.

Firma hakkında detaylı bilgi edinmek için, Argesys Elektronik firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Genel Nitelikler:

Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık eğitim veren, Elektrik & Elektronik Bölümlerinden mezun,
Endüstriyel Aydınlatma konularında deneyimli,
Üretim sektöründe minimum 3 yıl deneyimli,
MS Office ve Logo programlarını etkin kullanabilen,
Tercihen İngilizce bilen,
Yoğun çalışma temposuna ve ekip çalışmasına uygun,
Aktif araç kullanabilen.

İş Tanımı:

Günlük ve haftalık üretim raporlarını düzenleyebilen, kontrol edebilen, üst birimlere sunacak,
Aylık fiili personel puantajının tutulmasını sağlayacak,
Tüm makine ve ekipmanların periyodik ve koruyucu kullanma ve bakım talimatlarını hazırlayacak, ekipman veya makine üzerine sabitleyecek ve periyodik bir şekilde kontrol mekanizması oluşturacak,
İş gücünden en yüksek verimin alınması için hazırlanacak standart kadro planları uyarınca çalışmayı sağlayacak. Üretim birimleri arasında dengeli bir iş gücü dağılımını oluşturmak için önlemler alacak,
Gelen üretim siparişlerinin üretim planları ile uyumunu denetleyecek.

İletişim:

İnsan Kaynakları
0216 499 11 00
info@argesys.com.tr

İçerik Önerileri

Üretim Planlama Mühendisi – Grup İmaj Aydınlatma Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Satış Temsilcisi – Aktel Elektronik Elektronik, aydınlatma sektöründe tercihen 2 yıl tecrübesi bulunan, sektör tecrübesi ve piyasa bilgisi olan takım çalışmasına uygun satış personelleri aranmaktadır.
Satış Mühendisi – Yıldız LED Yıldız LED, iç ve dış mekan aydınlatma çözümleriyle Türkiye’de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisidir. Ankara merkezli LED aydınlatma üreticisi, Yıldız LED, Satış Mühendisi iş arkadaşları aramaktadır.
Endüstri Mühendisi – Pelsan Aydınlatma 1982 yılında İstanbul’da kurulan, merkezimizin Ümraniye Dudullu Imes OSB'de, fabrikamızın ise Kocaeli/Dilovası'nda (çalışma yerimiz) bulunduğu aydınlatma armatür ve ekipman üretimi yapmakta olan şirketimizin, üretim bölümünde görevlendirilmek üzere; Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *