tr Türkçe
İş İlanları
19 Temmuz 2018 Perşembe

TRIO Aydınlatma

TRIO, 15 yıllık mühendislik ve aydınlatma tasarımı tecrübesinin dinamizm ve yenilikçi düşünceyle birleştiren bir firmadır. Günümüz şartlarının getirisi olarak branşlaşma konusunda dikkatli davranan, bünyesinde bulundurduğu personeliyle müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, ekip ruhunu işine yansıtmasıyla bu güne kadar büyüyen ve bu düsturla büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir.

07 Kasım 2016 Pazartesi, 09:32

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: TRIO Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,43. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Trio Group İç Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: Defterdar Mah. Flatofis No: 78 A Blok Kat: 1 Kapı No: 7/6 Eyüp/İstanbul

Telefon: 0212 325 07 77

Faks: 0212 438 57 37

İnternet Sitesi: http://www.trioaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: info@triolighting.com

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

TRIO, 15 yıllık mühendislik ve aydınlatma tasarımı tecrübesinin dinamizm ve yenilikçi düşünceyle birleştiren bir firmadır. Günümüz şartlarının getirisi olarak branşlaşma konusunda dikkatli davranan, bünyesinde bulundurduğu personeliyle müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, ekip ruhunu işine yansıtmasıyla bu güne kadar büyüyen ve bu düsturla büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir. Takım çalışması, paylaşım, girişimci ve yenilikleri açık yapısını şirket kültürü haline getirme isteği her geçen gün daha da olgunlaşmaktadır.

Şirketimiz mühendislik alanında elektrik proje müelliflik hizmetleri, kontrolörlük hizmetleri, taahhüt hizmetleri vermenin yanında, aydınlatma ve akıllı ev sistemleri konusunda da tasarım, uygulama, satış, servis hizmeti de vermektedir. Enerji, otomasyon konularında pazara girme konusunda hedefleri olan şirketimizin bina sistemleri konusunda da küçük bir girişimi bulunmaktadır. Yeni yapılanma sürecinde merkezi İstanbul Eyüp Flatofis’te olan şirketimizin, gelecek planlamasında çalışılan/çalışılmaya başlanan projelere göre yurtdışına da ofis açma planları bulunmaktadır.

Biz, bu şirketin en önemli unsuru olan çalışma arkadaşlarımızdan aldığı güçle bu hedeflere daha hızlı gelineceği konusunda eminiz. Yeni takım arkadaşlarımızın da bu fikre sahip çıkacağından, bu fikri olgunlaştırmak için özverili çalışacağından da eminiz.

Yetkili Kişi: Levent Üzümcü

Kuruluş Tarihi: 2001

Çalışan Sayısı: 20

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: TRIO, TRIO Group, TRIO Lighting, Gıda Aydınlatması, Mimari Aydınlatma, Teknik Aydınlatma, Dekoratif Aydınlatma, Cem Turan

Hızlı Teklif Al: nesrin@triolighting.com

Koordinatları: 41.038225, 28.932501

İçerik Önerileri

Yapıtaş Kablo ve Profil 1976 yılında kurulmuş olan Yapıtaş Kablo & Profil, 2000 yıllarının başlarında "Zor şartlara özel ürünler" sloganıyla, sektörde genellikle dışa bağımlılığı yüksek olan özel kablolar üretimine odaklanarak kablo üretimi konusunda ülkemizde birçok ilki gerçekleştirmiştir....
Zerolight Bafa Elektronik, 2001 yılından beri yüksek verimli ve kaliteli 24V, 85 CRI şerit LED ve DMX512/DALI haberleşme protokollü sistemlerin uygulanması ve üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, Zerolight markasıyla yurtiçi ve yurtdışı birçok projeye imzasını atmıştır.
Us Aydınlatma Us Aydınlatma, toplamda 10 yılı aşkın sektörel deneyimi, en güncel çözümleri üretebilme esnekliği ve müşteri odaklı projelendirme anlayışıyla, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına sürekli yatırımlarına devam etmektedir.
TLT Panel Bilinen tüm yöntemlerin dışında bir metot ile yüzeyler aydınlatan Osaka LED Panel San. ve Tic. A.Ş. profesyonel aydınlatma armatürlerinde TLT Panel, dekoratif aydınlatma ürünlerinde TLT Dizayn markalarıyla üretim yapar.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *