tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

Toy Aydınlatma

Toy Aydınlatma, dış mekan aydınlatma üzerine üretim yapmaktadır. Standart üretimle beraber proje bazlı olarak da çalışmaktadır. Uzmanı olduğu konular park ve yol aydınlatma çözümleridir.

09 Mart 2017 Perşembe, 12:11

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Toy Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Toy Plastik Elektrik Malz. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Sakarya Sanayi Sit. 1268. Sokak No: 2 Erenler/Sakarya

Telefon: 0264 275 28 98

Faks: 0264 279 11 51

İnternet Sitesi: http://www.toyaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: info@toyaydinlatma.com

Alexa Değeri: 9.624.315

Hakkında:

Firma 25 yılı aşkın süredir elektrik malzemeleri üretmekte olup bu bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanarak aydınlatma sektöründe her geçen gün büyümekte ve ürün yelpazesini genişletmektedir. Senelerin verdiği tecrübe, deneyim işinde uzmanlaşmış kadrosuyla geniş bir ağa sahip olan Toy Aydınlatma, kurulduğu günden bu yana ilk olarak sadece müşteri memnuniyetini elde etmek istemiştir. İşinde tecrübe sahibi olan firma, bir çok projenin altında imzası bulunmaktadır.

Toy Aydınlatma, dış mekan aydınlatma üzerine üretim yapmaktadır. Standart üretimle beraber proje bazlı olarak da çalışmaktadır. Uzmanı olduğu konular park ve yol aydınlatma çözümleridir.

Yetkili Kişi: Seçkin Toy

Kuruluş Tarihi: 1986

Çalışan Sayısı: 40

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Toy Aydınlatma, Toy Plastik, LED Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, LED Sokak Armatürleri, LED Aydınlatma Direği, Aydınlatma Direği, LED Projektör, Dekoratif LED Aydınlatma, LED Sokak Lambası

Hızlı Teklif Al: satis@toyaydinlatma.com

Koordinatları: 40.796247, 30.421812

İçerik Önerileri

Dora Teknoloji Erciyes Üniversitesi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren Dora Teknoloji, LED Aydınlatma ve Yazılım teknolojilerinde yenilikçi ve kurumsal çözümler sunmaktadır.
ALTUN LED ALTUN LED, 2012 yılında altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başlamış, bu faaliyetlerin tamamlanmasından sonra Karaman Organize Sanayi Bölgesi'nde 5205 m2’lik bir alanda 1000 m2 üretim alanına sahip tesisinde LED aydınlatma üretimleri ve çözümleri konusundaki faaliyetine devam etmektedir....
Lampeti Lighting 1979'dan bugüne dayanan sanayi tecrübesi ile yüksek kalite ürün anlayışımızı en son teknolojiye sahip üretim tesislerimiz, profesyonel tasarım ve mühendislik ile buluşturuyoruz. Elsisan Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak Lampeti markası ile 10,000 m2 kapalı alana sahip Bursa Organize Sanayi Tesi...
Fiberled 2010 yılında kurulan firma, Fiberled markası ile LED'li aydınlatma ürünleri üretmektedir. Özgün projeler ve standart aydınlatmalar ile sektörde fark yaratacak aydınlatma çözümleri sunmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *