TLT Panel

Bilinen tüm yöntemlerin dışında bir metot ile yüzeyler aydınlatan Osaka LED Panel San. ve Tic. A.Ş. profesyonel aydınlatma armatürlerinde TLT Panel, dekoratif aydınlatma ürünlerinde TLT Dizayn markalarıyla üretim yapar.

09 Kasım 2016 Çarşamba, 09:23

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: TLT Panel

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Osaka LED Panel San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Huzur Mahallesi Oto Sanayi Sitesi 4. Levent Menderes Caddesi No: 16 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0212 280 56 59

Faks: 0212 280 62 42

İnternet Sitesi: http://www.tltpanel.com

E-Posta Adresi: info@tltpanel.com

Alexa Değeri: 14.668.432

Hakkında:

Bilinen tüm yöntemlerin dışında bir metot ile yüzeyler aydınlatan Osaka LED Panel San. ve Tic. A.Ş. profesyonel aydınlatma armatürlerinde TLT Panel, dekoratif aydınlatma ürünlerinde TLT Dizayn markalarıyla üretim yapar. Sahip olduğu patent ile ürettiği aydınlatılmış yüzeyler, aynı zamanda reklam dünyasında Light Box olarak bilinen ışıklı kutularda oluşan, alanlarında uzman, imalat ve Ar-Ge kadrosuyla üretim yapar. Ürettiği aydınlatma panellerinin kalite, süreklilik ve uzun ömürlülüğü, güvencesi altındadır.

LED Paneller, kolay ve anlaşılır bir ifade ile kenardan aldığı ışığı yüzeyine eşit bir şekilde yayma prensibine dayanır. Panel, optik akriliktir ve yüzeyindeki ışık yolları patentli mikro prizma algoritması ile dizayn edilir. Bu prizma dizaynların en önemli özelliği, panelin yüzeyinde homojen bir yapı oluşturmasıdır. Yani geleneksel aydınlatmada karşılaşılan bazı bölgelerin çok parlak bunu karşın bazı bölgelerin ise gölgeli olma problemi ortadan kaldırılmıştır.

LED Panellerin kullanım alanları; Ofisler, Alışveriş Merkezleri, Okullar, Hastaneler, Otoparklar ve kısaca söylemek gerekirse aydınlatma ile ilgili aklınıza gelebilecek her yerde bu ürünler kullanılabilmektedir. Mimari uygulamalarda ve dekoratif aydınlatmada da tercih edilen LED Paneller, aynı zamanda reklam sektöründe de Light Box olarak yer almaktadır.

Yetkili Kişi: Oğuz Al

Kuruluş Tarihi: 2011

Çalışan Sayısı: 15

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED Panel, Sıva Altı LED Panel, Sıva Üstü LED Panel, LED Billboard, LED Menu Board, LED Lineer, LED Lightbox, Clip-in LED Panel, 60×60 LED Panel

Hızlı Teklif Al: info@tltpanel.com

Koordinatları: 41.0976504, 29.005183

İçerik Önerileri

Vestel LED Aydınlatma 2011 yılının Ağustos ayında Ar-Ge çalışmalarına başlayan Vestel LED Aydınlatma, 2012 yılı itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Firma, üretimlerini Türkiye'de Manisa fabrikasında gerçekleştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin Ar-Ge çalışmaları da firmanın Manisa'daki Ar-Ge ofisinde...
Hankem Aydınlatma Ortaklığımızın başından beri her birimiz kendi uzmanlığında aynı kalite ilkesini benimseyerek, aydınlatma, imalat ve finans deneyimlerimizi eğitime, eğitimlerimizi kariyere, dostluk ve sinerjimizi de 2006 yılında Hankem'e dönüştürdük.
TTAF Elektronik 2003’de İstanbul’da kurulan TTAF; ileri teknoloji bağlantı elemanları, kablo gruplama ve profesyonel LED aydınlatma uygulamaları konusunda müşterilerine özel ürün tasarımları ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle hem Türkiye'de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur....
Skupit LED Aydınlatma Ural Elektronik ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak elektrik ve elektronik sektöründe 20 yılı aşkın süredir üretim yapmakta; ayrıca kaliteye önem veren, yenilikçi ve özgün bir anlayış ile gelişimimizi sürdürerek güçlü bir marka olma yolunda önemli bir yol kat etmiş bulunmaktayız....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *