İş İlanları
16 Ekim 2019 Çarşamba

Taşındık!

Aydınlatma Portalı, kurulduğu günden beri “www.aydinlatma.gen.tr” adresinden yayın yapmaktaydı. Yaklaşık 10 yıldır dolu olan, yabancıların elinde tuttuğu “www.aydinlatma.org” adresini Ocak ayından bu yana süren pazarlıklar sonucunda satın almış bulunmaktayız.

16 Mart 2018 Cuma, 07:55

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma Portalı, kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektör portalı oldu. Her ay 30.000’in üzerinde ziyaretçiyi portalımızda ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Yürüdüğümüz bu yolda yanımızda olan başta anasponsor statüsünde reklamveren firmalarımız; Assan Elektronik, Entek LED, Pelsan Aydınlatma, Pera Teknoloji, Philips Aydınlatma’ya ve diğer tüm üye firmalarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Bu başarıda hepinizin katkısı çok büyük, iyi ki varsınız.

Bildiğiniz gibi Aydınlatma Portalı, kurulduğu günden beri “www.aydinlatma.gen.tr” adresinden yayın yapmaktaydı. Yaklaşık 10 yıldır dolu olan, yabancıların elinde tuttuğu “www.aydinlatma.org” adresini Ocak ayından bu yana süren pazarlıklar sonucunda satın almış bulunmaktayız.

Satın alma ve transfer işlemlerinin hemen ardından “www.aydinlatma.gen.tr” içeriğini “www.aydinlatma.org” adresine taşımış, gerekli yönlendirmeleri yapmış bulunmaktayız. Artık, Aydınlatma Portalı’na yeni adresinden ulaşabilirsiniz. Eski adresimiz ve bu adres üzerindeki bağlantılar (firma sayfası, haber, katalog, ürün incelemeleri gibi.) hala aktiftir. Yeni alanadı üzerinde ilgili sayfaya otomatik olarak yönlenmektedir.

Google ve diğer arama motorlarına transfer ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmış, arama sonuçlarının güncellenmesi için beklenmektedir. Geçiş süreci boyunca, arama motoru sonuçlarında sıralamalarda düşüş, ziyaretçi sayısında %10-%20 azalma görülebilir. Geçiş dönemi tamamlandığında daha güçlü bir şekilde geri döneceğimizden emin olabilirsiniz.

Küresel pazarda tanınan medya kuruluşlarını, iki yıl gibi kısa bir süre içerisinde geride bırakan Aydınlatma Portalı, yeni ismi ile dünyada ilk üç arasına girmeye hazırlanıyor.

En az 10 yıl daha eski ismimiz “www.aydinlatma.gen.tr” bizde olacak ve bu adres üzerinden verilen bağlantılar aktif kalacaktır. Bundan sonraki paylaşımlarınızı “www.aydinlatma.org” alanadı üzerinden gerçekleştirmenizi rica ederiz.

Emre Yılmaz
Linkedin

Aydınlatma Portalı kurucusu Trabzon doğumlu Emre Yılmaz, Atılım Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuş, o tarihten bugüne aydınlatma sektöründe devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev almaktadır. Gazi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrenimini tamamlamış olup, aynı bölümün doktora programında eğitimini sürdürmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir