tr Türkçe
İş İlanları
19 Temmuz 2018 Perşembe

Taşındık!

Aydınlatma Portalı, kurulduğu günden beri “www.aydinlatma.gen.tr” adresinden yayın yapmaktaydı. Yaklaşık 10 yıldır dolu olan, yabancıların elinde tuttuğu “www.aydinlatma.org” adresini Ocak ayından bu yana süren pazarlıklar sonucunda satın almış bulunmaktayız.

16 Mart 2018 Cuma, 07:55

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma Portalı, kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın beşinci büyük sektör portalı oldu. Her ay 30.000’in üzerinde ziyaretçiyi portalımızda ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Yürüdüğümüz bu yolda yanımızda olan başta anasponsor statüsünde reklamveren firmalarımız; Assan Elektronik, Entek LED, Pelsan Aydınlatma, Pera Teknoloji, Philips Aydınlatma’ya ve diğer tüm üye firmalarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Bu başarıda hepinizin katkısı çok büyük, iyi ki varsınız.

Bildiğiniz gibi Aydınlatma Portalı, kurulduğu günden beri “www.aydinlatma.gen.tr” adresinden yayın yapmaktaydı. Yaklaşık 10 yıldır dolu olan, yabancıların elinde tuttuğu “www.aydinlatma.org” adresini Ocak ayından bu yana süren pazarlıklar sonucunda satın almış bulunmaktayız.

Satın alma ve transfer işlemlerinin hemen ardından “www.aydinlatma.gen.tr” içeriğini “www.aydinlatma.org” adresine taşımış, gerekli yönlendirmeleri yapmış bulunmaktayız. Artık, Aydınlatma Portalı’na yeni adresinden ulaşabilirsiniz. Eski adresimiz ve bu adres üzerindeki bağlantılar (firma sayfası, haber, katalog, ürün incelemeleri gibi.) hala aktiftir. Yeni alanadı üzerinde ilgili sayfaya otomatik olarak yönlenmektedir.

Google ve diğer arama motorlarına transfer ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmış, arama sonuçlarının güncellenmesi için beklenmektedir. Geçiş süreci boyunca, arama motoru sonuçlarında sıralamalarda düşüş, ziyaretçi sayısında %10-%20 azalma görülebilir. Geçiş dönemi tamamlandığında daha güçlü bir şekilde geri döneceğimizden emin olabilirsiniz.

Küresel pazarda tanınan medya kuruluşlarını, iki yıl gibi kısa bir süre içerisinde geride bırakan Aydınlatma Portalı, yeni ismi ile dünyada ilk üç arasına girmeye hazırlanıyor.

En az 10 yıl daha eski ismimiz “www.aydinlatma.gen.tr” bizde olacak ve bu adres üzerinden verilen bağlantılar aktif kalacaktır. Bundan sonraki paylaşımlarınızı “www.aydinlatma.org” alanadı üzerinden gerçekleştirmenizi rica ederiz.

Emre Yılmaz

Emre Yılmaz

Elektrik-Elektronik Mühendisi - Asya Trafik A.Ş.
Aydınlatma Portalı kurucusu Trabzon doğumlu Emre Yılmaz, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuş o tarihten bugüne aydınlatma sektöründe; devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev almaktadır. Gazi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrenimi görmektedir.
Emre Yılmaz

Emre Yılmaz Son Yazıları (tümünü gör)

İçerik Önerileri

Aydınlatma Sektöründe Sınai Mülkiyet Hakları Aydınlatma sektörü dünya çapından çok patent başvurusu yapılan ilk 5 alandan biri. Avrupa patent ofisinin; dünyadaki tüm patent başvurularını ayrıntıları ile barındıran patent veritabanında yapılan araştırma bu iddiayı doğrulayacak niteliktedir. Türkiye aydınlatma sektöründe ise buluş niteliği taşıy...
LED Teknolojisi Tavuk Çiftliğine Girdi, Ölüm Oranları Düştü Verimlilik Arttı LED’ler düşük enerji sarfiyatının yanında çevreye olan duyarlılıkları ile genel aydınlatmanın (iç ve dış aydınlatmalar) yanında, yapılan önemli Ar-Ge çalışmalarından alınan verimli sonuçlar doğrultusunda; bitki yetiştiriciliğinden hayvan yetiştiriciliğine kadar farklı alanlarda canlıların gelişim pe...
Aydınlatma Sektörünün Liderleri Bir Araya Geldi UBM tarafından düzenlenen ve son küresel yenilikler kapsamında yeniden tasarlanmış olan Istanbullight Fuarı, 21-24 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen, 267 firmanın katılımcı olduğu ve sektör liderlerini bir araya getiren fuara 67 farklı ülkeden 7.200’ün üzerind...
Belediyeler Aydınlatma Giderlerini Ödemeyince Bakanlık Devreye Girdi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından alınan karara göre, belediyeler ve il özel idarelerin genel aydınlatmaya ait giderlerine ait ödemeler artık belediyenin İller Bankası'ndaki genel bütçe geliri payından kesilecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *