tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Stilas Aydınlatma

44 yıldır, içinde yer aldığımız aydınlatma sektöründe, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler sonucunda daha nitelikli ürünler yaratmak düşüncesiyle, 1989 yılında Stilas şirketini ve markasını oluşturduk. Misyonumuz hep insanlar ve mimari ile uyumlu, estetik, işlevsel ve verimli seçkin armatürler tasarlamak oldu.

16 Ocak 2018 Salı, 10:05

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Stilas Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Stilas Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Egemenlik Mah. 155. Sok. No: 49 Işıkkent Bornova/İzmir

Telefon: 0212 238 06 15

Faks: 0212 250 60 81

İnternet Sitesi: http://www.stilas.com

E-Posta Adresi: info@stilas.com

Alexa Değeri: 17.680.442

Hakkında:

44 yıldır, içinde yer aldığımız aydınlatma sektöründe, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler sonucunda daha nitelikli ürünler yaratmak düşüncesiyle, 1989 yılında Stilas şirketini ve markasını oluşturduk. Misyonumuz hep insanlar ve mimari ile uyumlu, estetik, işlevsel ve verimli seçkin armatürler tasarlamak oldu. Değişen ve gelişen pazar ihtiyaçları doğrultusunda sürekli bir değişim ve evrimi hedefliyoruz. Stilas daima yeni fikirler ve yeni çözümler ile hep fark yaratma çabası içindedir.

Günümüzde artık enerjinin de verimli kullanılması önemli ve gerekli bir olgudur. Aydınlatma da enerji verimliliği, planlaması ve ışık tekniği bakımından doğru bir aydınlatma yaparak sağlanır. Stilas ürünlerini tasarlarken bu bilinçle hareket ederek, bu doğrultuda Ar-Ge ve üretim yapmaya çalışmaktadır.

Yetkili Kişi: Mehmet Mürseloğlu

Kuruluş Tarihi: 1989

Çalışan Sayısı: 24

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Stilas, Stilas Aydınlatma, Spot, Sıva Altı, Sıva Üstü, Tavan Lambaları, LED Aydınlatma, Fluoresan, Aplik, Sarkıt, Dış Aydınlatma, İç Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: istsatis@stilas.com

Koordinatları: 38.432917, 27.233498

İçerik Önerileri

Cemdağ Aydınlatma 1968 yılında floresan balast üretimi ile sektöre adım atan Cemdağ, 1980 yılının başlarında yol ve sokak armatürleri üretimine başlamış, 1984'te Türkiye'nin ilk yüksek IP korumalı sokak armatürünü ve sodyum ampul ile çalışan sokak armatürünü üretmiştir.
Seva Aydınlatma Seva Aydınlatma, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, ileri teknolojideki otomasyonlu ve robotik sistemlerle donanımlı üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Yıllardan beri kazanmış olduğu elektronik sektör tecrübesi, LED armatür üretim bilgisi ve aralıksız sürdürülen inovasyon odaklı...
Barem Aydınlatma Barem Aydınlatma, 1991 yılından itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ile iç ve dış mekanlarınızı aydınlatmaya devam etmektedir. Aydınlatma ürünleri toplam 1000m2 kapalı alan içerisindeki atölyesinde yüksek kaliteyi estetik anlayış ile bütünleştirerek imal edilmekte ve showroomlarda sergilenmektedir...
Optonom Scientific Instruments Optonom, optik aydınlatma tasarımı konusunda özgün armatür, reflektör ve lens sistemlerinin tasarlanıp geliştirilmesi, aydınlatma simülasyonlarının yapılması konularında çalışmalar yürütmektedir. Firma, uluslararası kullanıma sahip TracePro optik aydınlatma yazılımının Türkiye teknik destek hizmetle...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *