tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

Sosyal Medya Yönetimi

Aydınlatma Portalı olarak uzun yıllara dayanan sektör ve internet tecrübemiz ile sosyal medya hesaplarınızın yönetimine talibiz. Profesyonel ekibimizle sosyal medyada aktif olmanızı, stratejik paylaşımlarımızla yeni potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlayabiliriz.

04 Nisan 2018 Çarşamba, 16:09

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma Portalı olarak uzun yıllara dayanan sektör ve internet tecrübemiz ile sosyal medya hesaplarınızın yönetimine talibiz. Profesyonel ekibimizle sosyal medyada aktif olmanızı, stratejik paylaşımlarımızla yeni potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Aydınlatma Portalı sosyal medya ekibi, aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren pek çok firmaya danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda firmaların sosyal medya hesaplarını yönetmekte, özgün ve ilgi çekici paylaşımlarda bulunmaktadır.

Aydınlatma Portalı, gücünü internet ve sosyal medya ağlarından almaktadır. Bu ağlar sayesinde kısa sürede duyulmuş, binlerce kişi tarafından benimsenmiş ve takip edilmiştir.

İnternet hızlı bir şekilde büyümenize, daha çok kişiye ulaşmanıza olanak tanır. Facebook, Instagram, Linkedin ve Twitter gibi sosyal ağlar firmalar için büyük fırsatlar sunmaktadır. Buralardaki firma sayfaları doğru yönetildiğinde kısa süre içerisinde binlerce takipçiye ulaşabilir, marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarının aktif olarak kullanılması, Google aramalarında firma sayfanızın üst sıralarda çıkmasına da katkı sağlayacaktır.

Sektör odaklı sosyal medya hesaplarının yönetiminde sadece medya bilgisi yeterli değildir, şirketin çalışma alanında yeterli teknik altyapıya da sahip olmak gerekir. Bu sayede beğeni almaktan öte; izlenen, sektöre liderlik eden bir firma haline gelebilirsiniz. Maalesef hiç bir reklam ajansı size bu kapsamda bir hizmet sunamaz.

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi için işin uzmanlarıyla çalışmak ister misiniz? Hemen iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin, varsa sosyal medya hesaplarınızı inceleyecek size hızlı bir şekilde teklifimizle dönüş yapacağız.

İçerik Önerileri

Ar-Ge, Proje ve Yenilik Desteği LED teknolojisi ve akıllı aydınlatma teknolojileriyle kendini sürekli olarak yenileyen aydınlatma sektöründe Ar-Ge, firmalar için oldukça önemlidir. Aydınlatma Portalı çatısı altında bir araya gelmiş profesyonel ekip, aydınlatma ve aydınlatma otomasyonu konularında proje geliştiren firmalara Ar-Ge f...
Arama Motoru Optimizasyonu Şirketinizin internet sitesi Google'da iyi performans gösteremiyor mu? Belirli kelimelerde ve ürün aramalarında üst sıralarda mı çıkmak istiyorsunuz? Geçici değil, kalıcı çözümlerle Google'da ilk sıraya yerleşmek mi istiyorsunuz? O zaman tam size göre bir teklifimiz var.
DIALux Aydınlatma Tasarımı Hizmeti Aydınlatma Portalı, çatısı altında bir araya gelmiş aydınlatma tasarımcıları, mimarlar ve mühendisler ile, sektörde faaliyet gösteren firmalara aydınlatma simülasyonu ve aydınlatma tasarımı hizmeti vermektedir.
Patent Hizmetleri Patent, mucitlere buluşuna ait mülkiyet hakkı verilmesidir. Aydınlatma Portalı bünyesinde anlaşmalı Patent Bilirkişisi, Marka ve Patent Vekili bulunmaktadır. Üye firmalara, aydınlatma kategorisindeki ürünleri için özel indirimli araştırma, başvuru, ve tescil hizmeti vermektedir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *