tr Türkçe
İş İlanları
15 Ağustos 2018 Çarşamba

Signify Türkiye

Eski adıyla Philips Lighting, yeni adıyla Signify, profesyoneller, tüketiciler ve Nesnelerin İnterneti için aydınlatmada dünya lideridir. Philips ürünleri ile birlikte Interact bağlantılı aydınlatma sistemleri ve veri etkin hizmetler bir taraftan ticari değer yaratırken bir taraftan da evlerde, binalarda ve şehirsel alanlarda yaşam kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur.

25 Temmuz 2018 Çarşamba, 18:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Signify Türkiye

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,86. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Philips Lighting Aydınlatma Ticaret A.Ş.

Adres: Saray Mah., Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No: 13 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 522 19 00

Faks: 0216 630 20 71

İnternet Sitesi: http://www.signify.com/tr-tr

E-Posta Adresi: emre.ertok@signify.com, onur.uraz@signify.com

Alexa Değeri: 146.274

Hakkında:

Eski adıyla Philips Lighting, yeni adıyla Signify, profesyoneller, tüketiciler ve Nesnelerin İnterneti için aydınlatmada dünya lideridir. Philips ürünleri ile birlikte Interact bağlantılı aydınlatma sistemleri ve veri etkin hizmetler bir taraftan ticari değer yaratırken bir taraftan da evlerde, binalarda ve şehirsel alanlarda yaşam kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur. Signify, 2017 yılında 7 milyar Euro değerinde satış geliri ve dünya genelinde 70’ten fazla ülkede yaklaşık 32.000 çalışanıyla ‘daha aydınlık yaşamlar ve daha iyi bir dünya’ için ışığın olağanüstü potansiyelini açığa çıkarıyor.

Yetkili Kişi: Emre Ertok, Onur Uraz

Kuruluş Tarihi: 1891

Çalışan Sayısı: 95

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Philips Lighting, Signify, Philips Aydınlatma, Philips Aydınlatma Türkiye, LED, LED Aydınlatma, LED Lamba, Nesnelerin İnterneti, Aydınlatma Çözümleri, Interact, Hue, Bağlantılı Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: erdogan.gultekin@signify.com

Koordinatları: 41.035612, 29.119937

İçerik Önerileri

EVATEG Enerji ve Aydınlatma Laboratuvarı EVATEG (Enerji Verimli Elektronik ve Aydınlatma Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi), 2013 yılında İSTKA desteği ile Prof. Dr. Mehmet Arık liderliğinde Özyeğin Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur.
Litpa Aydınlatma Litpa Aydınlatma, 1992 yılında aydınlatma armatürleri üretimi ve ticareti için kurulmuştur. İç ve dış aydınlatmanın her alanına uygun armatür üretimi, armatür tasarımı ve aydınlatma projelendirmesi firma bünyesinde yapılmaktadır.
OptoLed Türkiye'de doğru aydınlatma çözümleri konusunda önde gelen firmalar arasında bulunan AFC LIGHTING, 1993 yılından bu yana üretici olarak hizmet verdiği aydınlatma sektörüne, dünya teknolojisiyle paralel, yenilikçi ve doğru çözümler getirerek; yapıların iç ve dış aydınlatma armatürleri ihtiyaçlarını k...
Birtan Elektrik Birtan Elektrik, 10.000'den fazla ürün 100'den fazla markasıyla 2011'de kurulmuş olup; sektöründe üretici, ithalatçı, ihracatçı, distribütör ve satıcı firma olarak hizmet vermektedir. Firma, ürün çeşit ve kalitesini müşteri odaklı çalışma stratejisiyle güçlendirmeye devam etmektedir....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *