Seva Aydınlatma

Seva Aydınlatma, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, ileri teknolojideki otomasyonlu ve robotik sistemlerle donanımlı üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Yıllardan beri kazanmış olduğu elektronik sektör tecrübesi, LED armatür üretim bilgisi ve aralıksız sürdürülen inovasyon odaklı Ar-Ge çalışmalarıyla aydınlatma sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir.

17 Ağustos 2016 Çarşamba, 15:47

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Seva Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Seva Aydınlatma A.Ş.

Adres: İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi, 6.Cadde No: 8 Pancar, Torbalı/İzmir

Telefon: 0232 864 16 00

Faks: 0232 864 16 76

İnternet Sitesi: http://www.sevaaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: info@sevaaydinlatma.com.tr

Alexa Değeri: 8.538.970

Hakkında:

Seva Aydınlatma, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, ileri teknolojideki otomasyonlu ve robotik sistemlerle donanımlı üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Yıllardan beri kazanmış olduğu elektronik sektör tecrübesi, LED armatür üretim bilgisi ve aralıksız sürdürülen inovasyon odaklı Ar-Ge çalışmalarıyla aydınlatma sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir. Yüksek kapasiteli (1 milyon armatür/yıl) üretim tesisinde konusunda uzman mühendislerin tasarladığı modern, kaliteli ve ileri teknolojideki yeni nesil ürünlerle her alanda aydınlatma çözümleri sağlamaktadır.

Seva Aydınlatma, şu anda toplamda 500’ü aşkın LED aydınlatma armatürüyle hizmet vermektedir ve her geçen gün özgün ve yenilikçi yeni tasarım ürünlerle ürün yelpazesini daha da arttırmaktadır. Yüksek ışık etkinliği ve kalitesi, ışık rengi ve ışık açısı seçenekleri, akıllı aydınlatma ve acil aydınlatma gibi opsiyonlar ile kullanıcılara özel en uygun aydınlatma tecrübesini yaşatır. Hem iç mekan hem dış mekan aydınlatma armatürleri ile Ofis, Market, Okul, Hastane, Spor Merkezi, Akaryakıt İstasyonu, AVM, Endüstriyel Tesisler, Ev-Konut, İş Merkezi, Park-Bahçe, Yol-Cadde, Havaalanı, vb. yerlerde çözümler sunar.

Yetkili Kişi: Safa Narlı

Kuruluş Tarihi: 2014

Çalışan Sayısı: 60

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED’li Aydınlatma Armatürleri, Endüstriyel Aydınlatma, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Sokak Aydınlatma Armatürleri, Park Bahçe Aydınlatmaları

Hızlı Teklif Al: sales@sevaaydinlatma.com.tr

Koordinatları: 38.2097321, 27.2442979

İçerik Önerileri

Karina Enerji Karina Enerji olarak enerji ve LED aydınlatma sektöründe 2010 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. Enerji sektöründe Zorlu Elektrik Ticaret A.Ş., LED aydınlatma sektöründe ise Vestel LED Aydınlatma A.Ş. ile çözüm ortaklıkları yapmaktayız.
Stilas Aydınlatma 44 yıldır, içinde yer aldığımız aydınlatma sektöründe, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler sonucunda daha nitelikli ürünler yaratmak düşüncesiyle, 1989 yılında Stilas şirketini ve markasını oluşturduk. Misyonumuz hep insanlar ve mimari ile uyumlu, estetik, işlevsel ve verimli seçkin armatürler ...
Parlak Aydınlatma Parlak Aydınlatma İzmir’de, iç ve dış mekân olmak üzere dekoratif aydınlatma armatürleri üretmek için 2012 yılında kurulmuştur. Firma, tarz olarak piyasadaki ürünlerden farklı ve sürekli yenilenen tarzda ürünler üretmeyi ilke edinmiştir.
Cemdağ Aydınlatma 1968 yılında floresan balast üretimi ile sektöre adım atan Cemdağ, 1980 yılının başlarında yol ve sokak armatürleri üretimine başlamış, 1984'te Türkiye'nin ilk yüksek IP korumalı sokak armatürünü ve sodyum ampul ile çalışan sokak armatürünü üretmiştir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *