Satış Uzmanı – Yıldız LED

Türkiye’de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisi, Ankara merkezli, Yıldız LED firması bir Satış Uzmanı aramaktadır.

10 Kasım 2017 Cuma, 07:10

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İlan Tarihi: 10.11.2017
İlan Durumu: Aktif

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Türkiye’de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisi, Ankara merkezli, Yıldız LED firması bir Satış Uzmanı aramaktadır.

Firma hakkında detaylı bilgi edinmek için Yıldız LED firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Genel Nitelikler:

En az Lise Mezunu, üniversitelerin ilgili (Tercihen Elektrik & Elektronik Mühendisi) 4 yıllık veya 2 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,
LED aydınlatma sektörüne ilgi duyan,
En az 3 yıl proje satış (tercihen aydınlatma sektöründe) satış tecrübesi bulunan,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim ve müzakere becerileri güçlü, sistematik çözüm üretebilen, iş sonuçlarının titiz takipçisi, sorumluluk alabilen ve inisiyatif kullanabilen,
Analitik, girişimci, sonuç ve çözüm odaklı düşünce yapısına sahip, dış görünümüne özen gösteren, temsil ve sunum kabiliyeti gelişmiş,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen DIALux, AutoCAD kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan.

İş Tanımı:

Firmamızın üretimini ve satışını yaptığı ledli aydınlatma armatürleri, dekoratif aydınlatma direklerinin projelendirilmesi, satışı ve pazarlanması konularında;

Potansiyel müşterileri tespit etmek,
Satış hedefleri doğrultusunda, potansiyel ve mevcut müşterileri ziyaret etmek,
Yurt dışında firma tanıtımımızı yaparak mevcut ve/veya ileriye dönük projelerde firmamızın ve ürünlerimizin yer almasını sağlamak,
Yurt dışı proje takibi yapmak, projeleri sonuçlandırıp ürün satışı yapmak,
Projelendirme, satış pazarlama ve satış sonrası hizmetleri yerine getirmek,
Projedeki ürün keşiflerini çıkartarak fiyat teklifi oluşturmak,
Yapılan satış ve pazarlama faaliyetleri sonucunda satış hedeflerini tutturmak.

İletişim:

Nilüfer Nayman
0312 395 88 34
info@yildiz-led.com.tr

İçerik Önerileri

AR-GE Teknikeri – TD Elektronik LED aydınlatma devrimine katılmaya hazır mısınız? LED aydınlatma ve akıllı bina sektörüne komponent tedariği ve OEM ürünler sağlayan şirketimizde çalıştırılmak üzere alanında kariyer hedefleyen Elektrik - Elektronik Teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız.
AR-GE Mühendisi – TD Elektronik LED aydınlatma devrimine katılmaya hazır mısınız? LED aydınlatma ve akıllı bina sektörüne komponent tedariği ve OEM ürünler sağlayan şirketimizde çalıştırılmak üzere alanında kariyer hedefleyen Elektrik - Elektronik Mühendisi çalışma arkadaşları aramaktayız.
Üretim Planlama Mühendisi – YUSEM LED Elektronik İstanbul Bahçelievler Mevkii'nde yer alan LED ve LED aydınlatma parçaları üretimi ve montajı yapan fabrikamız için "Üretim Planlama Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Aydınlatma Satış Mühendisi – TTAF Elektronik Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *