tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Satış Temsilcisi – Aktel Elektronik

Elektronik, aydınlatma sektöründe tercihen 2 yıl tecrübesi bulunan, sektör tecrübesi ve piyasa bilgisi olan takım çalışmasına uygun satış personelleri aranmaktadır.

27 Şubat 2018 Salı, 12:38

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İlan Tarihi: 27.02.2018
İlan Durumu: Aktif

Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Aktel Elektronik, faaliyetlerine 1990 yılında başlamış olup kurumsal ve yapısal kimliğini koruyarak çalışmalarını yerli Ar-Ge ve inovasyon temelinde OSRAM ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda LED’li aydınlatma ürünlerinin üretimini, yurt içi ve dışı satışlarını gerçekleştirmektedir. Elektronik, aydınlatma sektöründe tercihen 2 yıl tecrübesi bulunan, sektör tecrübesi ve piyasa bilgisi olan takım çalışmasına uygun satış personelleri aranmaktadır.

Firma hakkında detaylı bilgi edinmek için Aktel Elektronik firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Genel Nitelikler:

En az Lise mezunu,
Tercihen Elektrik – Elektronik, Aydınlatma ve LED Aydınlatma sektöründe tecrübeli ve müşteri portföyü olan,
MS Office uygulamalarını ve Autocad programlarını bilen,
Hedefler doğrultusunda planlı çalışmalar ve ekip senkronizasyonu sağlayabilecek,
Yurt içi ve yurtdışı projelerde seyahat engeli bulunmayan,
Projelere verimlilik ve pozitif katkı sunabilecek,
Gelen müşterilerin ihtiyaçlarını anlayabilecek ve doğru ürünlere yönlendirebilecek.
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi.

İletişim:

Erdal Bozkurt
0212 290 39 30
satis@aktel.com.tr

İçerik Önerileri

Satış Pazarlama Uzmanı – Derin LED Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı’nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı’nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Satış Mühendisi – Litpa Aydınlatma Litpa Aydınlatma, 1992 yılında aydınlatma armatürleri üretimi ve ticareti için kurulmuştur. İç ve dış aydınlatmanın her alanına uygun armatür üretimi, armatür tasarımı ve aydınlatma projelendirmesi firma bünyesinde yapılmaktadır. Litpa Aydınlatma, satış biriminde görev almak üzere Satış Mühendisi ar...
Muhasebe Sorumlusu – UNECO Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı'nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı'nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Üretim Mühendisi – Yıldız LED Yıldız LED, iç ve dış mekan aydınlatma çözümleriyle Türkiye’de aydınlatma sektörünün önde gelen tasarım ve üreticilerinden birisidir. LED aydınlatma üreticisi, Yıldız LED, Ankara lokasyonu için Üretim Mühendisi aramaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *