tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Renksan Aydınlatma Konkordato İlan Etti

32 yıldır faaliyet gösteren, 14 ülkeye ihracat gerçekleştiren, sektörün tanınmış firmalarından; Renksan Aydınlatma, ekonomik sıkıntılarından dolayı Gebze Asliye Ticaret Mahkemesi’ne başvurarak konkordato ilan etti.

12 Ekim 2018 Cuma, 16:27

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

32 yıldır faaliyet gösteren, 14 ülkeye ihracat gerçekleştiren, sektörün tanınmış firmalarından; Renksan Aydınlatma, ekonomik sıkıntılarından dolayı Gebze Asliye Ticaret Mahkemesi’ne başvurarak konkordato ilan etti.

Gebze, Kocaeli merkezli, İstanbul‘da fabrikası ve üretim tesisi bulunan Renksan Aydınlatma Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi yaşadığı ekonomik sıkıntılardan ötürü konkordato ilan etti.

Renksan Aydınlatma, 1986 yılından beri hizmet veriyor ve aydınlatma sektörüne doğru aydınlatma çözümleri sunma konusunda öncülük ediyor. Renksan Aydınlatma‘nın ürünleri Türkiye‘nin her ilinde kullanılmakta ve 14 ülkeye ihraç edilmektedir.

Başvurunun ardından, şirkete geçici komiser olarak mali müşavir Hafiz Coşkun ile finans uzmanı Sezayi Dumanoğlu ve hukukçu Evren Kılıçoğlu atandı.

2018/346 esas numarasına ilişkin duruşmanın 25 Ekim 2018 tarihinde saat 13:50‘de yapılması planlanıyor. İlana ilişkin detayları buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

İçerik Önerileri

GE Aydınlatma İstanbul’un Tünellerini LED Teknolojisiyle Aydınlattı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilen Ayazağa ve Beylerbeyi tünellerinde güvenli ve verimli bir kamu altyapısını oluşturma sorumluluğu, enerji maliyetinin azaltılması isteği, genel aydınlatma koşullarının geliştirilmesi maksadıyla LED teknolojisiyle aydınlatma revizyonu yapıldı....
Aydınlatma Sektöründe 2017 Yılında Neler Oldu? Aydınlatma sektörü 2017 yılında büyük bir değişime tanıklık etti. 2017 yılında aydınlatma sektörü LED teknolojisi ve akıllı aydınlatma teknolojileriyle ivmelendi. Peki 2017 yılı aydınlatma firmaları açısından nasıl geçti? Yıl boyunca yayınladığımız, öne çıkan kurumsal haberleri sizler için özetliyor...
Assan Elektronik ve Na-De Elektronik Birleşme Kararı Aldı DMY Grup şirketlerinden Assan Elektronik A.Ş. ve Na-De Elektronik A.Ş. bünyelerinde birbirinden bağımsız olarak yürütülen LED aydınlatma üretim, arge ve satış faaliyetlerini bundan sonra Na-De bünyesinde birleştirerek yürütme kararı aldı.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde Işık Şöleni Başladı Geçtiğimiz günlerde trafiği açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün ışıklandırmasını yapan A Grup Ses ve Işık Sistemleri firmasının yönetisi Suat Durukan, proje hakkında bilinmeyenleri anlattı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *