tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Relux Aydınlatma Tasarımı Hizmeti

Dünyada yüz binlerce kişinin kullandığı Relux, aydınlatma ve sensörlerin gerçek zamanlı simülasyonunu yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır. Aydınlatma Portalı bünyesinde çalışan profesyonel ekip, Relux projenizin oluşturulması ve aydınlatma hesaplarının yapılması konusunda size yardımcı olabilir.

20 Kasım 2017 Pazartesi, 07:55

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Dünyada yüz binlerce kişinin kullandığı Relux, aydınlatma ve sensörlerin gerçek zamanlı simülasyonunu yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır.

Relux yazılımıyla, küçük ve büyük tüm projelerinizde, ulusal ve uluslararası standartlara göre, CAD ve BIM sistemleri ile uyumlu hesaplamalar yapabilirsiniz.

Aydınlatma Portalı, çatısı altında bir araya gelmiş aydınlatma tasarımcıları, mimarlar ve mühendisler ile, sektörde faaliyet gösteren firmalara aydınlatma simülasyonu ve aydınlatma tasarımı hizmeti vermektedir.

Bu hizmetlerden birisi de Relux proje desteğidir. Aydınlatma Portalı bünyesinde çalışan profesyonel ekip, talebinize göre projeyi inceler ve size bir teklif sunar. Onayınızın ardından Relux projeniz oluşturulur ve talebinize göre şekillendirilir. Gerekli hesaplamalar yapıldıktan sonra sonuç raporu oluşturularak müşteriye sunulur.

Aydınlatma projeniz için kullanılacak aydınlatma armatürlerini siz belirleyebilirsiniz veya seçimi uzmanlarımıza bırakabilirsiniz. Seçimi siz yapacaksanız, proje gereklilikleri göz önünde bulundurularak aydınlatma armatürlerinin sayısı, konumu ve montaj şekline ekibimiz karar verir. Eğer ürün seçimini ekibimize bırakırsanız, onlar sizin için en iyi seçimi yapacak, projeyi bu seçim doğrultusunda şekillendirecektir.

Yapılan tüm çalışmalarda müşteri ve proje bilgileri gizli tutulmaktadır. Firma dilerse sonuç raporunda kapağa ve iç sayfalara logosu ve firma bilgileri yerleştirilebilir.

Detaylı bilgi edinmek ve ekibimizden destek almak için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Patent Hizmetleri Patent, mucitlere buluşuna ait mülkiyet hakkı verilmesidir. Aydınlatma Portalı bünyesinde anlaşmalı Patent Bilirkişisi, Marka ve Patent Vekili bulunmaktadır. Üye firmalara, aydınlatma kategorisindeki ürünleri için özel indirimli araştırma, başvuru, ve tescil hizmeti vermektedir.
Arama Motoru Optimizasyonu Şirketinizin internet sitesi Google'da iyi performans gösteremiyor mu? Belirli kelimelerde ve ürün aramalarında üst sıralarda mı çıkmak istiyorsunuz? Geçici değil, kalıcı çözümlerle Google'da ilk sıraya yerleşmek mi istiyorsunuz? O zaman tam size göre bir teklifimiz var.
DIALux Aydınlatma Tasarımı Hizmeti Aydınlatma Portalı, çatısı altında bir araya gelmiş aydınlatma tasarımcıları, mimarlar ve mühendisler ile, sektörde faaliyet gösteren firmalara aydınlatma simülasyonu ve aydınlatma tasarımı hizmeti vermektedir.
Marka Tescil Başvurusu Marka, bir işletmenin ürün veya hizmetlerini, diğer işletmenin ürün ve hizmetlerinden ayıran isim, slogan, şekil ya da her türlü işarettir. Marka tescili, ürün ya da hizmetlerinde markasını kullanan gerçek marka sahiplerini koruyan bir sistemdir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *