tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Proje Satış Temsilcisi – Tanlight Aydınlatma

Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren, Tanlight Aydınlatma firmasında görevlendirilmek üzere Proje Satış Temsilcisi istihdam edilecektir. Firma hakkında detaylı bilgi edinmek için, Tanlight Aydınlatma firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

29 Ağustos 2018 Çarşamba, 12:24

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

İlan Tarihi: 29/08/2018
İlan Durumu: Aktif

Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren, Tanlight Aydınlatma firmasında görevlendirilmek üzere Proje Satış Temsilcisi istihdam edilecektir.

Firma hakkında detaylı bilgi edinmek için, Tanlight Aydınlatma firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Genel Nitelikler:

Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik Bölümü’nden 2 veya 4 yıllık mezun olan,
Mimari ve endüstriyel aydınlatma konusunda tecrübeli,
Aktif olarak satış tecrübesi olan,
MS Ofis programlarına iyi derecede hakim olan,
Seyahat engeli olmayan,
Tercihen İngilizce bilen.

İş Tanımı:

Proje bazlı satış yapabilmek için hedefler koymak ve bu hedefleri gerçekleştirmek için çalışmalar yapmak,
Düzenli olarak raporlama yapmak,
Yeni pazarlar için çalışmalar yapmak,
Satış sonrası gerekli desteği vermek.

İletişim:

Kadir Tan
0212 237 63 94
kadir@tanlight.com

İçerik Önerileri

Proje Satış Sorumlusu – Assan Elektronik Bu ilan yalnızca Aydınlatma Portalı'nda yayınlanmaktadır. İş ilanları ve kariyer fırsatları için Aydınlatma Portalı'nı takip edebilirsiniz. İlan vermek için iletişim formu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ankara Bölgesi Satış Temsilcisi – Vekta Aydınlatma İç mekan ve dış mekan LED aydınlatma ürünlerinin üretimini ve satışını yapan Vekta Aydınlatma, Ankara bölgesinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcileri aramaktadır.
Satış Temsilcisi – Assan Elektronik Tercihen aydınlatma sektöründe bayi satış kanalında 2 yıl tecrübesi bulunan, sorumlu olduğu bölge satış hedeflerini gerçekleştirecek, kişisel motivasyonu yüksek ve takım çalışmasına uyumlu arkadaşlar arıyoruz.
Aydınlatma Proje Müdürü – TTAF Elektronik TTAF, müşterilerine özel ürün tasarımları ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle hem Türkiye’de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur. Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren, İstanbul merkezli TTAF Elektronik firması projeli satışlarda görevlendirilmek üzere Proje Müd...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *