Pınar Mühendislik

Pınar Mühendislik, 2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır.

19 Ocak 2017 Perşembe, 10:05

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Pınar Mühendislik

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Pınar Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Mrk. A Blok Kat: 11 No: 1365 Okmeydanı, Şişli/İstanbul

Telefon: 0212 220 02 77

Faks: 0212 220 13 16

İnternet Sitesi: http://www.pinarmuhendislik.com.tr

E-Posta Adresi: pinar@pinarmuhendislik.com.tr

Alexa Değeri: 4.805.052

Hakkında:

Pınar Mühendislik, 2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır.

Pınar Mühendislik, deneyimli mühendis kadrosu ile satış ve proje uygulamalarında teknik destek ve firmalara özel eğitimler de vermektedir.

Yetkili Kişi: Gamze Taştekin

Kuruluş Tarihi: 1994

Çalışan Sayısı: 16

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Pınar Mühendislik, Pınar Aydınlatma, Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, LED Armatürler, Dış Mekan Aydınlatma, Tedavi Lambaları, LED Aydınlatma, Medikal Aydınlatma, Mimari Aydınlatma, Fabrika Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma, Genel Aydınlatma, Büyüteçli Lambalar, Endüstriyel Aydınlatma, Siemens, Waldmann, Derungs, Murrelektronik, Murrplastik, Amo, Waldmann Türkiye, Derungs Türkiye

Hızlı Teklif Al: pinar@pinarmuhendislik.com.tr

Koordinatları: 41.059681, 28.970378

İçerik Önerileri

Paralel Aydınlatma Konusunda deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlara ve isteklere paralel, estetik çözümleri ile mimariye uyumlu, ekonomik ama verimli düşünen Paralel Aydınlatma, sektördeki her ihtiyaca en iyi sonuç hedefi ile yola çıkmıştır.
Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri Firma şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünleriyle her sektörden müşterine hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmektedir.
Veksan Aydınlatma Veksan aydınlatma 1986 yılında sektörün beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kaliteli, modern ve çağdaş amatürler üretmek amacıyla kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bugüne yalnızca aydınlatma armatürleri üzerine çalışmış, tüm tecrübesini bu ürün grubu üzerinde geliştirmiştir. Firmanın fa...
Ağustos Teknoloji Ağustos Teknoloji, Soraa, Xicato, CoeLux, LED Engin, Cooledge, Asensetek gibi üst düzey markaların Türkiye'de temsilciliğini yapmaktadır. Aynı zamanda Mimari aydınlatma tasarımı dergisi PLD Türkiye'nin yayıncı kuruluşudur.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *