Philips Aydınlatma Adını Değiştiriyor

Dünyanın en büyük aydınlatma şirketi Philips Aydınlatma (Philips Lighting), adını değiştiriyor. Tüm sektörün merak ettiği soru şu; Philips Aydınlatma’nın yeni adı ne olacak?

08 Şubat 2018 Perşembe, 06:21

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Dünyanın en büyük aydınlatma şirketi Philips Aydınlatma (Philips Lighting), adını değiştiriyor. Tüm sektörün merak ettiği soru şu; Philips Aydınlatma’nın yeni adı ne olacak?

Philips Lighting‘in yeni adı belli ve bu sır dünyada sadece 10 kişi tarafından biliniyor. Philips Lighting‘in yeni adının ilk kez, Mart ayında Frankfurt‘ta gerçekleştirilecek olan Light+Building fuarında duyurulması bekleniyor.

Philips‘in isim değişikliği yaklaşık üç aydır konuşuluyor. Ancak Philips Lighting‘in yeni isminin ne olduğu hala bilinmiyor.

Edison Report‘un haberine göre, Philips Lighting çalışanlarının, e-mail adresleri @lighting.com olarak olarak güncellendi. 20 yıl önce kayıt edilen bu alanadının, en az 10 yıldır Philips’e ait olduğu biliniyor.

Şu anda, lighting.com alanadı lighting.philips.com adresine yönleniyor. Bu sayfada da Philips’in aydınlatma ürünleri sergileniyor.

Bu değişiklik Philips Lighting’in yeni adının sadece “LIGHTING” olabileceği şeklinde yorumlandı. Sosyal medyada ise Worldlight, Web-LED, Ledinaire, Lighting Technology International, PhiLEDips, Philpis, Spilihp, π-lips gibi tahminler yer alıyor.

İçerik Önerileri

Philips’ten Enerji Verimliliği Haftası’na Özel 2,90 TL’ye LED Lamba Philips Aydınlatma ve Enerjisa, Enerji Verimliliği Haftası'nda konuya dikkat çekmek üzere CarrefourSA marketlerde, 13-16 Ocak arasında tarihleri arasında, tanesi 2.90 TL’ye LED lamba satmayı hedefliyor.
Türkiye’nin İlk Canlı Sanal Fuarı Başladı Voltimum tarafından düzenlenen Türkiye'nin ilk canlı sanal fuarı bugün başladı. İlginç deneyimler yaşatacak fuar 8 Ekim 2016 tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor. Türkiye'nin ilk sanal fuarına; ABB, Eaton, Legrand, Nexans, Philips Aydınlatma, Prysmian, Schneider Electric ve Siemens katılıyor....
Taşındık! Aydınlatma Portalı, kurulduğu günden beri “www.aydinlatma.gen.tr” adresinden yayın yapmaktaydı. Yaklaşık 10 yıldır dolu olan, yabancıların elinde tuttuğu “www.aydinlatma.org” adresini Ocak ayından bu yana süren pazarlıklar sonucunda satın almış bulunmaktayız.
Türkiye Aydınlatma Sektörü Değerlendirmesi Türkiye'de üretilen aydınlatma ürünleri dünyada 150'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Avrupa ülkeleri önemli ihracat pazarlarıdır. Bunun dışında Türkiye'de üretilen yüksek kaliteli aydınlatma armatürleri Türkmenistan, Suudi Arabistan, Irak, BAE, Fas, Katar, Azerbaycan, Cezayir ve Kazakistan gibi ...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *