tr Türkçe
İş İlanları
17 Ekim 2018 Çarşamba

Pera Teknoloji’den Özel İndirimli LED Panel Kampanyası

Pera Teknoloji, 5 yılı aşkın sektör tecrübesiyle LED aydınlatma alanında yenilikçi ürünler üretmektedir. Firma, Ploutos serisi 60×60 LED Panel ürününde, Ağustos ayına özel bir kampanya başlattı. 3 yıl garantili Ploutos 40W LED Panel, kısa bir süre için sadece 22$+KDV’ye satışa sunuluyor.

02 Ağustos 2018 Perşembe, 07:02

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Pera Teknoloji, 5 yılı aşkın sektör tecrübesiyle LED aydınlatma alanında yenilikçi ürünler üretmektedir. Firma, Ploutos serisi 60×60 LED Panel ürününde, Ağustos ayına özel bir kampanya başlattı. 3 yıl garantili Ploutos 40W LED Panel, kısa bir süre için sadece 22$+KDV‘ye satışa sunuluyor.

Ploutos, düşük güç tüketimiyle yüksek ışık çıktısı sunuyor. Üzerindeki opak difüzör sayesinde, ışığı yumuşak bir şekilde dağıtabiliyor. Backlight gövde, clip-in ve taşyünü tavanlara uyumlu şekilde üretilmiştir.

Yüksek verimli Samsung LED‘lerin kullanıldığı üründe Texrun marka sabit akımlı LED sürücü kullanılıyor. Bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Firma da, bu ürün için 3 yıl garanti veriyor.

Kampanya Fiyatı:
Ploutos 40W LED Panel
22$+KDV

*Kampanya, 17.08.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek ve sipariş verebilmek için, Pera Teknoloji Whatsapp sipariş hattı 0532 400 12 09 numaralı telefona yazabilir, arayabilir veya Pera Teknoloji firma sayfasını ziyaret ederek diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Sektöründe 2017 Yılında Neler Oldu? Aydınlatma sektörü 2017 yılında büyük bir değişime tanıklık etti. 2017 yılında aydınlatma sektörü LED teknolojisi ve akıllı aydınlatma teknolojileriyle ivmelendi. Peki 2017 yılı aydınlatma firmaları açısından nasıl geçti? Yıl boyunca yayınladığımız, öne çıkan kurumsal haberleri sizler için özetliyor...
Vekta Aydınlatma 2018 Yılı Ürün Kataloğunu Yayınladı Çağdaş aydınlatma tekniğine uygun yaratıcı LED aydınlatma ürünleri üreten Vekta Aydınlatma 2018 ürün kataloğunu yayınladı. Aydınlatma konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi bulunan girişimciler tarafından 2014 yılında kurulan Vekta Aydınlatma, dünya standartlarına uygun olarak geliştirdiği...
Pera Compact LED Projektör Tanıtıldı Pera Teknoloji, Pera Compact LED Projektör ürününü geçtiğimiz günlerde tanıttı. Pera Compact, modüler bir yapıda tasarlanmıştır, bu sayede 10W'tan 1000W'a kadar dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.
LED Aydınlatmada Türkiye’nin Yeni Markası LIBUS Yüksek oranda ihracat hedefleyen LIBUS®, kendi geliştirdiği patenti SBL sistemi ile, bugün yaygın olarak kullanılan difüzörlü (edge-lit/back-lit) genel iç aydınlatma sistemlerine alternatif olarak, 3 önemli noktada çözümler sunmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *