tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

Pera CLIFFline LED Wallwasher İncelemesi

Pera Teknoloji firmasının yurt içi ve Avrupa pazarı için özel olarak tasarladığı, Türkiye’de Türk mühendisliğiyle tasarlanan üst düzey aydınlatma ürünü CLIFFline LED Wallwasher incelenmek üzere ofisimize ulaştı.

17 Eylül 2018 Pazartesi, 07:23

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Pera Teknoloji firmasının yurt içi ve Avrupa pazarı için özel olarak tasarladığı, Türkiye’de Türk mühendisliğiyle tasarlanan üst düzey aydınlatma ürünü CLIFFline LED Wallwasher incelenmek üzere ofisimize ulaştı.

Pera CLIFFline adını ilk olarak İsviçre’deki bir projede duyurdu. İsviçre’nin Cenevre şehrindeki tren istasyonları, Türkiye’de Pera Teknoloji tarafından üretilen duvar boyama armatürleri ile aydınlatılmıştı.

Avrupa ülkelerinin dikkatini çeken bu ürün Aydınlatma Portalı’nın da dikkatinden kaçmadı. Şık ve modern görünümlü bu ürünü incelemek için firmadan talep ettik ve ürün ofisimize ulaştı.

Pera CLIFFline, 1218x42x78 mm ölçülerinde şık ve modern tasarımlı bir gövde içerisinde yer alıyor. İçerisinde uzun ömürlü ve yüksek ışık çıktısına sahip 36 adet CREE LED bulunuyor. CLIFFline’ın 9, 18, 27 LED‘li diğer seçenekleri de bulunuyor.

Gücünü ise kalitesiyle kendini ispatlamış, yüksek verimli Tridonic LED Sürücü‘den alıyor.

Elimizdeki ürün 45 derece lens açısına sahip ancak ihtiyaca göre farklı lens seçenekleri de bulunuyor. Renk sıcaklığı 4000K seviyesinde, yine farklı renk seçenekleri bulunuyor.

CLIFFline‘in sıcak beyaz, doğal beyaz, soğuk beyaz, kırmızı, yeşil, mavi ve amber renk seçenekleri bulunuyor. Çok renkli uygulamalar için RGB olarak tasarlanması da mümkündür. PWM, DMX, DALI, 1-10V gibi dim ve kontrol seçenekleri de opsiyonel olarak sunuluyor.

Pera CLIFFline, dış ortam koşullarında çalışmak üzere tasarlandı. IP66 koruma sınıfına sahiptir ve suya, toza ve neme karşı dayanıklıdır. Dış ortam koşullarında güneş ışınlarından, ani sıcaklık değişimlerinden etkilenmez.

Ürünü elinize aldığınızda kaliteyi hissediyorsunuz. Bu yüzden Pera CLIFFline’ın gerçek bir Avrupalı olduğunu söyleyebiliriz. Firmanın izniyle ürünün içini açma fırsatını da bulduk. Montaj şekli, konnektör bağlantıları ve üzerindeki contalar kaliteli bir ürün olduğunu doğruluyor.

Ürünün üzerinde yer alan montaj ayakları sayesinde istenilen açıda kolayca yönlendirilebiliyor. Bu da ışığı azami düzeyde kontrol edebilmeyi mümkün hale getiriyor.

CLIFFline’ın güç bağlantısı için, TTAF logosunu taşıyan yerli üretim IP68 bağlantı konektörünün kullanıldığı da dikkatlerden kaçmıyor.

Yaptığımız güç ölçümleri de ürünün belirtilen teknik özellikleriyle örtüştüğünü gösteriyor. Şebekeden 39,1W güç çekiyor ve güç faktörü ise 0,971 olarak ölçülüyor. Ürün 120 – 277 V gibi geniş bir giriş gerilimi aralığında çalışabiliyor.

Pera Teknoloji firması, Pera CLIFFline için tam 3 yıl garanti veriyor. Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek, firma ile iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için Pera Teknoloji firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Emre Yılmaz

Emre Yılmaz

Elektrik-Elektronik Mühendisi - Asya Trafik A.Ş.
Aydınlatma Portalı kurucusu Trabzon doğumlu Emre Yılmaz, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuş o tarihten bugüne aydınlatma sektöründe; devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev almaktadır. Gazi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrenimi görmektedir.
Emre Yılmaz

İçerik Önerileri

Megaman LED Lamba İncelemesi Ürün incelemeleri serimize, Megaman markasının 10W güç tüketimine sahip, 810 lumen LED lambası ile devam ediyoruz. Yapı marketlerde satılan bu lamba evimizde kullanmak üzere doğru bir tercih mi?
Xiaomi Yeelight RGBW Akıllı LED Lamba İncelemesi Akıllı telefonlarla kontrol edilebilen, parlaklığı ayarlanabilen, rengi değiştirilebilen; tüm bu özelliklere ek olarak enerji tasarrufu sağlayan akıllı LED lambalar düşen fiyatları ile daha erişilebilir hale geldi ve evlerimize girmeye başladı. Xiaomi'nin dahili Wi-Fi modüllü E27 duylu akıllı LED la...
TTAF Modüler Bahçe Aydınlatma Seti İncelemesi TTAF, 14 yıllık tarihi bulunan, elektronik sektöründe tecrübeli bir firma. Aydınlatma kategorisindeki yenilikçi çözümleri de oldukça dikkat çekici. TTAF Modüler Bahçe Aydınlatma Seti incelenmek üzere elimize ulaştı. Ürünü, özellik, kullanım, tasarım ve performans bakımından mercek altına alıyoruz....
Alev Efektli LED Ampul İncelemesi Yandığı anda alev efekti animasyon gösteren, gerçek alev görüntüsünü en iyi şekilde taklit eden LED lambalar sosyal medyada çok paylaşıldı, çok satıldı, hızla yaygınlaştı. Alev efektli LED ampul incelenmek üzere Aydınlatma Portalı ofisinde!

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *