Pelsan Aydınlatma Smart City Meetup Etkinliğine Katıldı

Akıllı şehir teknolojilerinde, firmaların rekabet gücünü artırmak, ürün ve servislerini çeşitlendirmek ve yeni iş ortaklıkları kurmak üzere gerçekleştirilen Smart City Meetup etkinliğine Pelsan Aydınlatma adına Proje Müdürü Gürkan Yıldırım katıldı.

22 Şubat 2018 Perşembe, 07:17

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Akıllı şehir teknolojilerinde, firmaların rekabet gücünü artırmak, ürün ve servislerini çeşitlendirmek ve yeni iş ortaklıkları kurmak üzere gerçekleştirilen Smart City Meetup etkinliğine Pelsan Aydınlatma adına Proje Müdürü Gürkan Yıldırım katıldı.

Kamu Teknoloji Platformu tarafından düzenlenen Smart City Meetup etkinliği 15 Şubat 2018 tarihinde BTK Konferans Salonu‘nda gerçekleştirildi.

Smart City Meetup‘a Teknoloji alanında Türk Telekom, Bosch, Turksat, Proline; Çevre ve Enerji alanında REC Türkiye, Pelsan Aydınlatma, Endoks; Ulaşım alanında BKM, Here, Huawei; Fon ve Girişim Sermayesi alanında ise Endeavor Türkiye ve Borsa İstanbul katıldı.

Etkinlik, KOBİ ve start-upların akıllı şehir ürünleri için yeni kurumsal yatırımcılar bulunmasını sağlamakla birlikte ürünlerin yüksek katma değer içeren hizmetlere dönüşmesine fırsatlar sundu. Pelsan Aydınlatma, KOBİ ve start-upların akıllı şehir ürünleri ve akıllı aydınlatma çözümleri için projelerini dinledi, iş ortaklığını geliştirmenin yollarını aradı.

Etkinliğin açılış konuşmasını Kamu Teknoloji Platformu Başkanı Erdem Akçıl yaptı ve akıllı şehirlerle ilgili çarpıcı bir sunuma yer verdi. Ardından Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı, Dr. Ömer Fatih SayanTürkiye’de Yerli Teknoloji Ekosisteminin Oluşturulması” konulu bir konuşma yaptı.

Pelsan Aydınlatma Proje Müdürü Gürkan Yıldırım yaptığı açıklamada “Akıllı şehirler buluşması bizim için çok verimli geçti. Burada, B2B görüşmeler sayesinde akıllı şehir çözümleri alanında stratejik iş ortaklıklarının temellerini atıyoruz. Burada tanıştığımız pek çok firmayla uzun süreli iş ilişkileri gerçekleştireceğimizden eminim.” dedi.

Pelsan Aydınlatma, 28-29 Mart 2018‘de Ankara BTK’da düzenlenecek Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘na hazırlanıyor.

İçerik Önerileri

Pelsan Aydınlatma 2016 Kataloğu Yayınlandı 34 yıl önce kurulan Pelsan Aydınlatma, üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile kısa sürede aydınlatma sektöründe Türkiye'nin en büyük üreticilerinden biri haline geldi. Aydınlatma sektörünün ülkemizdeki en büyük üreticilerinden Pelsan Aydınlatma'nın 2016 kataloğu yayınlandı....
Pelsan Aydınlatma Başarılı Projeleri Ödüllendirdi İ.B.B. Prof. Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde 30 Mart'ta gerçekleştirilen törende başarılı proje ve proje sahipleri ödüllendirildi.
Üniversite Öğrencileri Pelsan Fabrikasını Ziyaret Etti Pelsan Aydınlatma üniversiteler ile işbirliği kapsamında Fatih Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği Öğrencileri ile fabrika binasında bir araya geldi. 04.05.2016 tarihinde gerçekleştirilen ziyarete 30 öğrenci ve ilgili bölüm hocaları katıldı.
Philips Aydınlatma ve Huawei’den Akıllı Aydınlatmada İşbirliği Huawei ve Global aydınlatma firması Philips Aydınlatma, Philips Hue'nin ve Huawei OceanConnect IoT platformu ile birlikte kesintisiz çalışmasını sağlayacak anlaşmayı imzaladılar. Yapılan ortaklık Huawei’nin OceanConnect Platformu ile Philips Hue Bağlı Aydınlatma Sistemi kesintisiz birlikte çalışabil...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *