tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Pelsan Aydınlatma Smart City Meetup Etkinliğine Katıldı

Akıllı şehir teknolojilerinde, firmaların rekabet gücünü artırmak, ürün ve servislerini çeşitlendirmek ve yeni iş ortaklıkları kurmak üzere gerçekleştirilen Smart City Meetup etkinliğine Pelsan Aydınlatma adına Proje Müdürü Gürkan Yıldırım katıldı.

22 Şubat 2018 Perşembe, 07:17

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Akıllı şehir teknolojilerinde, firmaların rekabet gücünü artırmak, ürün ve servislerini çeşitlendirmek ve yeni iş ortaklıkları kurmak üzere gerçekleştirilen Smart City Meetup etkinliğine Pelsan Aydınlatma adına Proje Müdürü Gürkan Yıldırım katıldı.

Kamu Teknoloji Platformu tarafından düzenlenen Smart City Meetup etkinliği 15 Şubat 2018 tarihinde BTK Konferans Salonu‘nda gerçekleştirildi.

Smart City Meetup‘a Teknoloji alanında Türk Telekom, Bosch, Turksat, Proline; Çevre ve Enerji alanında REC Türkiye, Pelsan Aydınlatma, Endoks; Ulaşım alanında BKM, Here, Huawei; Fon ve Girişim Sermayesi alanında ise Endeavor Türkiye ve Borsa İstanbul katıldı.

Etkinlik, KOBİ ve start-upların akıllı şehir ürünleri için yeni kurumsal yatırımcılar bulunmasını sağlamakla birlikte ürünlerin yüksek katma değer içeren hizmetlere dönüşmesine fırsatlar sundu. Pelsan Aydınlatma, KOBİ ve start-upların akıllı şehir ürünleri ve akıllı aydınlatma çözümleri için projelerini dinledi, iş ortaklığını geliştirmenin yollarını aradı.

Etkinliğin açılış konuşmasını Kamu Teknoloji Platformu Başkanı Erdem Akçıl yaptı ve akıllı şehirlerle ilgili çarpıcı bir sunuma yer verdi. Ardından Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı, Dr. Ömer Fatih SayanTürkiye’de Yerli Teknoloji Ekosisteminin Oluşturulması” konulu bir konuşma yaptı.

Pelsan Aydınlatma Proje Müdürü Gürkan Yıldırım yaptığı açıklamada “Akıllı şehirler buluşması bizim için çok verimli geçti. Burada, B2B görüşmeler sayesinde akıllı şehir çözümleri alanında stratejik iş ortaklıklarının temellerini atıyoruz. Burada tanıştığımız pek çok firmayla uzun süreli iş ilişkileri gerçekleştireceğimizden eminim.” dedi.

Pelsan Aydınlatma, 28-29 Mart 2018‘de Ankara BTK’da düzenlenecek Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘na hazırlanıyor.

İçerik Önerileri

Pelsan’ın Yeni Web Sitesi Yayına Girdi Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, yaptığı çalışmalarla dünyaya açılan yüzünü her geçen gün yenilemeye devam ediyor.
Yılın Aydınlatma Firması Pelsan’dan Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 14 Mart 2017 tarihinde Swissotel The Bosphorus’da düzenlediği Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri’nde İstanbul’daki paydaşlarını bir araya getirdi.
Pelsan Aydınlatma 2016 Kataloğu Yayınlandı 34 yıl önce kurulan Pelsan Aydınlatma, üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile kısa sürede aydınlatma sektöründe Türkiye'nin en büyük üreticilerinden biri haline geldi. Aydınlatma sektörünün ülkemizdeki en büyük üreticilerinden Pelsan Aydınlatma'nın 2016 kataloğu yayınlandı....
Yılın Aydınlatma Firması: Pelsan 2016 yılının Aydınlatma Firması, Aydınlatma Portalı tarafından düzenlenen bir anket ile belirlendi. Yılın Aydınlatma Firması Anketi, 9 Kasım 2016 tarihinde başlayarak, 11 Aralık 2016 tarihinde sonuçlandı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *