Pelsan Aydınlatma Smart City Meetup Etkinliğine Katıldı

Akıllı şehir teknolojilerinde, firmaların rekabet gücünü artırmak, ürün ve servislerini çeşitlendirmek ve yeni iş ortaklıkları kurmak üzere gerçekleştirilen Smart City Meetup etkinliğine Pelsan Aydınlatma adına Proje Müdürü Gürkan Yıldırım katıldı.

22 Şubat 2018 Perşembe, 07:17

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Akıllı şehir teknolojilerinde, firmaların rekabet gücünü artırmak, ürün ve servislerini çeşitlendirmek ve yeni iş ortaklıkları kurmak üzere gerçekleştirilen Smart City Meetup etkinliğine Pelsan Aydınlatma adına Proje Müdürü Gürkan Yıldırım katıldı.

Kamu Teknoloji Platformu tarafından düzenlenen Smart City Meetup etkinliği 15 Şubat 2018 tarihinde BTK Konferans Salonu‘nda gerçekleştirildi.

Smart City Meetup‘a Teknoloji alanında Türk Telekom, Bosch, Turksat, Proline; Çevre ve Enerji alanında REC Türkiye, Pelsan Aydınlatma, Endoks; Ulaşım alanında BKM, Here, Huawei; Fon ve Girişim Sermayesi alanında ise Endeavor Türkiye ve Borsa İstanbul katıldı.

Etkinlik, KOBİ ve start-upların akıllı şehir ürünleri için yeni kurumsal yatırımcılar bulunmasını sağlamakla birlikte ürünlerin yüksek katma değer içeren hizmetlere dönüşmesine fırsatlar sundu. Pelsan Aydınlatma, KOBİ ve start-upların akıllı şehir ürünleri ve akıllı aydınlatma çözümleri için projelerini dinledi, iş ortaklığını geliştirmenin yollarını aradı.

Etkinliğin açılış konuşmasını Kamu Teknoloji Platformu Başkanı Erdem Akçıl yaptı ve akıllı şehirlerle ilgili çarpıcı bir sunuma yer verdi. Ardından Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı, Dr. Ömer Fatih SayanTürkiye’de Yerli Teknoloji Ekosisteminin Oluşturulması” konulu bir konuşma yaptı.

Pelsan Aydınlatma Proje Müdürü Gürkan Yıldırım yaptığı açıklamada “Akıllı şehirler buluşması bizim için çok verimli geçti. Burada, B2B görüşmeler sayesinde akıllı şehir çözümleri alanında stratejik iş ortaklıklarının temellerini atıyoruz. Burada tanıştığımız pek çok firmayla uzun süreli iş ilişkileri gerçekleştireceğimizden eminim.” dedi.

Pelsan Aydınlatma, 28-29 Mart 2018‘de Ankara BTK’da düzenlenecek Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı‘na hazırlanıyor.

İçerik Önerileri

Pelsan Aydınlatma Başarılı Projeleri Ödüllendirdi İ.B.B. Prof. Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde 30 Mart'ta gerçekleştirilen törende başarılı proje ve proje sahipleri ödüllendirildi.
Aydınlatma Sektöründe 2017 Yılında Neler Oldu? Aydınlatma sektörü 2017 yılında büyük bir değişime tanıklık etti. 2017 yılında aydınlatma sektörü LED teknolojisi ve akıllı aydınlatma teknolojileriyle ivmelendi. Peki 2017 yılı aydınlatma firmaları açısından nasıl geçti? Yıl boyunca yayınladığımız, öne çıkan kurumsal haberleri sizler için özetliyor...
Yılın Aydınlatma Firması Pelsan’dan Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 14 Mart 2017 tarihinde Swissotel The Bosphorus’da düzenlediği Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri’nde İstanbul’daki paydaşlarını bir araya getirdi.
Philips Aydınlatma ve Huawei’den Akıllı Aydınlatmada İşbirliği Huawei ve Global aydınlatma firması Philips Aydınlatma, Philips Hue'nin ve Huawei OceanConnect IoT platformu ile birlikte kesintisiz çalışmasını sağlayacak anlaşmayı imzaladılar. Yapılan ortaklık Huawei’nin OceanConnect Platformu ile Philips Hue Bağlı Aydınlatma Sistemi kesintisiz birlikte çalışabil...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *