tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Pedaş LED Aydınlatma IstanbulLight’ta!

Türkiye’nin köklü aydınlatma üreticilerinden olan Pedaş LED Aydınlatma, IstabulLight fuarına katılıyor. Pedaş LED Aydınlatma, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında, Istanbul Fuar Merkezi’nde 9B-100 numaralı standında ürün ve hizmetlerini sergilemeye hazırlanıyor.

14 Eylül 2018 Cuma, 10:02

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Türkiye’nin köklü aydınlatma üreticilerinden olan Pedaş LED Aydınlatma, IstabulLight fuarına katılıyor. Pedaş LED Aydınlatma, 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında, Istanbul Fuar Merkezi’nde 9B-100 numaralı standında ürün ve hizmetlerini sergilemeye hazırlanıyor.

Pedaş LED Aydınlatma yönetimi, fuar hazırlığıyla ilgili bir mesaj yayınladı.

“Aydınlatmada yaşanan gelişmeler hem dünya hem de ulusal alanda kendisini gösteriyor. Pedaş LED Aydınlatma olarak ulusal ve global alanda yaşanan aydınlatma sektöründeki gelişmeleri çalışmalarımızı arttırıyor, aynı zamanda da yeni ürünlerimizle sektörü yön verip, yeni bakış açıları kazandırmaya devam ediyoruz.

40 yıldan bu yana kalifiye çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız olan tedarikçilerimizle sinerji oluşturarak üretim yapmakta ve ürünlerimizi iç piyasanın yanında dünya üzerindeki 55 ülkeye ihraç etmekteyiz. Pedaş tecrübeli mühendis, tasarımcı ve tekniker kadrosuyla müşterilerinin proje bazlı ihtiyaçlarını belirleme konularında da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Günümüzün rekabet ortamında başarı yolunun yüksek kalite, inovasyon ve Ar-Ge‘den geçtiğinin bilincindeyiz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz. Pedaş köklü geçmişinden edindiği tecrübesini, yenilikçi ve inovatif vizyonuyla birleştirerek sektörün lider kuruluşları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Pedaş tedarikçilerini, çalışanlarını, müşterilerini ve diğer tüm paydaşlarını Pedaş Ailesinin bir ferdi olarak görmekte ve tüm aile fertlerinin mutluluğu için çalışmaktadır.

‘Toplam Kalite Yönetimi’ anlayışını tüm süreçlerde uygulayan Pedaş TSE-ISO 9001:2008 kalite standartlarında üretim yaparak, ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ politikasıyla sürekli hedef büyütmekte ve geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Başarılarımızın üstüne daha iyilerini inşa etmeye, yatırım yapmaya ve müşterilerimize dürüstlük ve heyecanla hizmet vermeye devam edip bundan ödün vermeden ilerliyoruz.”

İçerik Önerileri

Asya Trafik A.Ş., “Aydınlatma Uygulamaları” Kitabına Sponsor Oldu Luxtra LED Aydınlatma markasıyla aydınlatma sektörüne de üretim yapan, sinyalizasyon sistemlerinde lider üretici Asya Trafik A.Ş., "Aydınlatma Uygulamaları" kitabına sponsor oldu. Bu sponsorluk kapsamında 1000 kitap bastırılarak, IstanbulLight fuarı boyunca ücretsiz dağıtılacak.
Philips 2020’ye Kadar 2 Milyardan Fazla LED Lamba Satmayı Hedefliyor Önceki yıla göre küresel olarak %60 oranında artan yenilenebilir enerji kaynakları ile sıfır karbon salınımı hedefine önem veren Philips, gelecek yıllarda da dünyanın yüzünü güldürecek hamlelerine devam edeceğini açıkladı.
Vestel LED Aydınlatma Alanında Büyümek İstiyor Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan Ekonomist dergisine yaptığı açıklamada LED aydınlatma alanında büyümeyi hedeflediklerini belirtti.
DIALux’un Mobil Uygulaması Çıktı Aydınlatma tasarımı ve simülasyon programı DIALux'un beklenen mobil uygulaması çıktı. Artık iç mekan aydınlatma simülasyonları bilgisayara ihtiyaç duymadan yapılabiliyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *