Pandora Aydınlatma

Pandora Aydınlatma 2015 yılının son çeyreğinde kurulmasına rağmen, çalışanları ve yönetici kadrosu ile aydınlatma sektörünün ünlü isimlerinden ve genç, dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Dünyanın en iyi aydınlatma markalarına ait ürünler, firma stoklarında bulunmaktadır. Artemide, Sylcom, Possoni, Disano, Neri, Platek, Axo Light, Italamp, Contardi, Slv, Leds4c, Philips ve daha birçoğu.

08 Kasım 2016 Salı, 16:06

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Pandora Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (15 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,47. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Pandora Aydınlatma ve Mimarlık

Adres: Emekyemez Mah. Yolcuzade İskender Cad. No: 12/A Şişhane Beyoğlu/İstanbul

Telefon: 0212 297 0 296

Faks: 0212 297 0 296

İnternet Sitesi: http://www.pandoraaydinlatma.com

E-Posta Adresi: info@pandoraaydinlatma.com

Alexa Değeri: 13.526.244

Hakkında:

Pandora Aydınlatma 2015 yılının son çeyreğinde kurulmasına rağmen, çalışanları ve yönetici kadrosu ile aydınlatma sektörünün ünlü isimlerinden ve genç, dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Dünyanın en iyi aydınlatma markalarına ait ürünler, firma stoklarında bulunmaktadır. Artemide, Sylcom, Possoni, Disano, Neri, Platek, Axo Light, Italamp, Contardi, Slv, Leds4c, Philips ve daha birçoğu.

Aynı zamanda Türkiye ve dünyada aydınlatma projeleri için özel üretim aydınlatma elemanları üretmekteyiz. Avize, Sarkıt, Aplik, Abajur, Armatür, Spot, LED Aydınlatma, Yol Direk Aydınlatma, Sokak Aydınlatma, Park Aydınlatma, Tavan Armatür, Sensörlü Aydınlatma, Masa Lamba, Projektör, Yer Lamba, Gece Lambası Modelleri, Lambader, Sarkıtlar, Ev Aydınlatması, Proje Aydınlatmaları, Konut Aydınlatması, Teknik Aydınlatma, Botanik Aydınlatma, Kristal Avizeli Aydınlatma, Ekonomik Aydınlatma, Vurgulayıcı Aydınlatma, Yol Aydınlatması, Steril Aydınlatma ve A’dan Z’ye her türlü aydınlatmaları sizlere sunuyoruz.

Firmamız ürün portföyümüzde ve stoklarımızda diğer şirketlere oranla çok daha fazla model ürün bulunmaktadır. Pandora Aydınlatma geleceğin aydınlatmasına ayak uydurabilmek adına genç, dinamik ve en önemlisi işi bilen tecrübeli yönetici ve elemanları ile AR-GE çalışmalarına çok önem vermektedir. Pandora Aydınlatma, sadece Türkiye’de değil, Dünya’da bir marka olma yolunda hızla ilerliyor ve Türkiye’de ve dünyada aydınlatma sektörünün bütün inceliklerine ve detaylarına sahip olan tecrübeli ve bu sektördeki alt yapılarıyla kendini öne çıkaran çalışanlardan oluşmaktadır. Pandora Aydınlatma, alışılmışın dışında doğru aydınlatma ürünü seçimi, müşteri memnuniyeti ve ürünlerin doğru reklamlanması gibi müşteriyi ilk plana alan prensiplerden oluşmaktadır. Bu özelliklerimiz tamamiyle şirket prensipleriyle birleştirmiştir.

Pandora Aydınlatma estetiğin toplumsal ilgi odağı oluşturmadaki rolünü iyi bilerek tasarımın önemini vurgulamaktadır, buna ek olarak mimarlara ve siz değerli müşterilerimize çok fonksiyonlu profesyonel proje hizmetleri sunarak sadece mevcut olan ürünlerin satımını değil size özel, sizler için özel üretim hizmeti de sunmaktayız.

Yetkili Kişi: Tuğba Yılmaz

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 6

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Pandora, Pandora Aydınlatma, Pandora Lighting, LED, Aydınlatma, LED Aydınlatma, Aydınlatma Tasarımı, İç Mimarlık, Projektör, Mimarlık, Avize, Lighting, Design, Tasarım

Hızlı Teklif Al: info@pandoraaydinlatma.com

Koordinatları: 41.0268577, 28.9673423

İçerik Önerileri

PermoLED Aydınlatma Permosan A.Ş. 1999 yılında enerji sektöründe hizmet verme maksatlı olarak kurulmuştur. Permosan A.Ş. olarak 2002 yılında Avusturya'lı Austrowind GmbH firması ile birlikte rüzgar türbinleri konusunda ortaklık kurulmuş, yürütülen ortak projede rüzgar türbinlerine yönelik AR-GE çalışmaları yapılmış ve ...
Akdeniz Solar Enerji Firma güneş enerjisi ile elektrik üretim sistemleri kurulum montaj ve servislik hizmetleri vermektedir. Akdeniz Solar Enerji'nin faaliyet alanlarında güneş enerjili aydınlatma direkleri üretimi, kurulumu ve montaj hizmetleri bulunmaktadır.
DEKALED Aydınlatma Sistemleri Endüstriyel, mimari ve park bahçe aydınlatmasına yönelik kaliteli ve estetik ürün talebini karşılama yolunda hızla gelişen DEKALED, özellikle Türk sanayisinin öncüsü sayılabilecek firmaların aydınlatma partneri konumuna sahiptir.
GigaTera LED Aydınlatma GigaTera, Korea Microwave Inc. firmasının günümüz teknolojisinin en ileri seviyesinde LED aydınlatma ürünlerini sunduğu bir markadır. GigaTera, geniş ürün gamı ve geliştirdiği armatürler arası kablosuz iletişim teknolojisiyle tüm dünyada verimli, pratik ve ekonomik aydınlatma çözümleri sunmaktadır....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum

  1. Rojda

    11 Kasım 2016 at 00:07

    ???

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *