OSRAM Standında Neler Oldu?

IstanbulLight fuarı tüm heyecanıyla sürerken OSRAM, bir anda fuarın en çok konuşulan standı galine geldi. Fuarın ikinci gününde, stantta bulunan OSRAM logosun LED’leri arıza yapınca, bu durum bir fotoğraf karesine yansıdı ve sosyal medyada hızla yayıldı.

02 Ekim 2017 Pazartesi, 11:35

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

IstanbulLight fuarı tüm heyecanıyla sürerken OSRAM, bir anda fuarın en çok konuşulan standı galine geldi. Fuarın ikinci gününde, stantta bulunan OSRAM logosun LED’leri arıza yapınca, bu durum bir fotoğraf karesine yansıdı ve sosyal medyada hızla yayıldı.

OSRAM, IstanbulLight fuarında onuncu salon, A-100 nolu alanda gösterlişli bir stantta ziyaretçilerini ağırladı. Ancak fuarın ikinci gününde bir talihsizlik yaşandı ve OSRAM logosunu oluşturan kutu harflerden biri olan R’nin içine yerleştirilmiş LED aydınlatmaların bir kısmı arıza yaptı.

Bu durum ziyaretçilerin dikkatinden kaçmazken, bir fotoğraf karesiyle sosyal medyaya taşındı.

Münih merkezli OSRAM, 100 yılı aşkın bir tarihe sahip ve dünya çapında önde gelen bir aydınlatma üreticisi. OSRAM‘ın portföyü kızılötesi, LED, lazer aydınlatma gibi yarı iletken teknolojilere dayanan yüksek teknoloji uygulamalardan, bina ve şehirlerde akıllı aydınlatma çözümlerine kadar uzanıyor.

Bilindiği gibi LED’ler uzun ömürlü ışık kaynakları olsa da, bir LED aydınlatma sisteminin ömrünü etkileyen pek çok etken var. Bu etkenler göz ardı edildiğinde, kısa sürede olumsuz durumlarla karşılaşılabiliyor.

Söz konusu arızanın stant kurulumunu yapan firmadan kaynaklandığı belirtildi. OSRAM yetkilileri ilgili firma ile irtibata geçerek sorunun derhal düzeltilmesini talep etti.

Fuarın üçüncü gününde ise, stantta bulunan OSRAM logosunun aydınlatmalarındaki arıza giderilmişti.

İçerik Önerileri

Uluslararası LED ve Aydınlatma Fuarı Sektörü Buluşturmaya Hazırlanıyor LED alanında dünyanın nadir fuar ve etkinliklerinden, yeni nesil Aydınlatma alanında Türkiye ve bölgedeki en büyük fuarı olan Uluslararası Led&Aydınlatma Fuarı, sektörü 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında 12. kez buluşturmaya hazırlanıyor.
LED Aydınlatma Yardımıyla Kış Tarımı Başladı Kışın ortasında kapalı ortamda çilek yetiştirmek LED teknolojisi sayesinde gerçek oluyor. İstenilen dalga boyunda ayarlanabilen LED'ler sayesinde istediğiniz özellikte tarım ürünleri yetiştirmenin önü açılıyor.
LED Aydınlatma Üretiminde Gümrük Vergisi Kalkacak Mı? Telefon üretici firmalarının kullandıkları aksam ve parçalar için uygulanmaya başlanan vergi muafiyeti, gözleri LED teknolojisiyle ivme kazanan aydınlatma sektörüne çevirdi. Benzer bir vergi muafiyeti aydınlatma sektörü için de uygulanabilir mi?
LED Aydınlatmada Yüksek Kalite Talebi Ticari kullanımda LED aydınlatma için yüksek kalite talebi hızla artıyor. Bunun yanında yüksek ışık kalitesi de talep ediliyor. Pazar, LED ışıklarda verimlilikteki sürekli gelişme ve yükselen renksel geriverim performansı faktörleri nedeniyle büyük ivme kazandı.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *