NOAS LED YL52-5001 Şerit LED İncelemesi

Şerit LED’lerde en büyük problemler; az ışık vermesi ve kullanım ömrünün kısa olmasıdır. NOAS LED’in iç mekânlar için tanıttığını yeni ürünü yüksek güçte, yüksek ışık akısına sahip ve tam 3 yıl garanti sunuyor. Numune incelenmek üzere ofisimize ulaştı.

13 Eylül 2017 Çarşamba, 08:05

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Şerit LED’lerde en büyük problemler; az ışık vermesi ve kullanım ömrünün kısa olmasıdır. NOAS LED’in iç mekânlar için tanıttığını yeni ürünü yüksek güçte, yüksek ışık akısına sahip ve tam 3 yıl garanti sunuyor. Ürün numune incelenmek üzere ofisimize ulaştı.

Piyasada pek çok ithalatçı var ancak güvenilir ürünü bulmak bazen zor olabilir. NOAS LED, şerit LED ve şerit LED adaptörüyle piyasada bilinen ve sıkça tercih edilen bir marka.

Kahverengi zemin ve 3 çipli olarak tanıtılan, YL52-5001 kodlu ürün, 12V DC gerilim altında çalışıyor. Yani basit bir adaptör ile çalıştırabilirsiniz.

Bize ulaştırılan numune Beyaz renkte ancak, Günışığı veya RGB renkler de bulunuyor.

Ürün iç mekânlarda kullanılmak üzere tasarlandığından koruma sınıfı IP20 olarak belirtiliyor. Dış mekânda suya ve toza karşı dayanıklı bir ürüne ihtiyacınız varsa firmaya ait diğer ürünleri incelemelisiniz.

YL52-5001 Şerit LED, her bir metrede 1A çekiyor, bu da metrede 12W anlamına geliyor. Yani 5 metre kullanacaksanız 5A’lik bir adaptöre ihtiyacınız var.

Daha yüksek güç demek, daha fazla ısınma demektir. 12 mm genişliğindeki bakır PCB, etkin bir soğutma performansı gösteriyor.

Firmanın diğer şerit LED’lerinde olduğu gibi ürün arkasında 3M bant bulunuyor. Dayanıklıdır ve her yüzeye kolayca yapıştırılabilir.

Şerit LED’lerde en büyük şikâyet kısa sürede arızalanması, kullanılmaz hale gelmesidir. Firmanın daha önce tanıttığımız ürünü 2 yıl garantiliydi. Bu üründe ise tam 3 yıl birebir değişim garantisi sunuluyor.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak ürün hakkında detaylı bilgi edinebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Şerit LED (İnceleme Ürünü):
https://www.noas.com.tr/urun/uc-cip-ic-mekan-kahverengi-pcb-serit-ledler-5050

Şerit LED Kategorisi:
https://www.noas.com.tr/urunler/serit-led

İçerik Önerileri

Revogi Akıllı Renkli Şerit LED İncelemesi Akıllı aydınlatmaları, akıllı lambaları sıkça duyar olduk, hatta bir çoğumuz bu lambaları evlerinde kullanıyor. Şimdi de dekoratif aydınlatma maksadıyla tercih edilen şerit LED'ler akıllanıyor. İncelemek üzere aldığımız Revogi Akıllı Renkli Şerit LED'i mercek altına alıyoruz....
NOAS LED Şerit LED İncelemesi Piyasada pek çok çeşit şerit LED bulunuyor. Bu karmaşada kaliteli ürüne ulaşmak bazen zor olabilir. Sizin için NOAS LED markasının YL50-5001 kodlu üç çipli, iç mekan 5050 beyaz şerit LED'ini inceliyoruz.
NOAS LED Adaptör İncelemesi Şerit LED'ler 12V DC gerilim ile çalışır. Bu sebeple şerit LED'imizi besleyecek bir güç kaynağına ihtiyacımız var. Eğer uzun ömürlü ve sorunsuz bir aydınlatma elde etmek istiyorsak, sistemi oluşturacak tüm elemanlar uzun ömürlü olmalı. NOAS markasının 12V, 5A yani 60W güç kaynağını inceliyoruz....
Xiaomi Yeelight Akıllı Şerit LED İncelemesi Xiaomi, özellikle akıllı telefon pazarındaki iddialı ürünleriyle Çin'in Apple'ı olarak biliniyor. Şimdi de akıllı aydınlatma kategorisindeki ürünü Xiaomi Yeelight Akıllı Şerit LED incelenmek üzere elimize ulaştı. Bakalım WiFi'li bu şerit LED ne kadar akıllı ve bize ne gibi özellikler sunuyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *