Mikro Aydınlatma

Çağdaş aydınlatmanın yanı sıra çevreye duyarlı ürünler üretmeye dikkat eden firmamız üretimde istenilen ölçülerde ve özelliklerde, teslimatta ise müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyde dikkat göstermektedir. Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.

15 Mart 2018 Perşembe, 06:32

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Mikro Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Mikro Aydınlatma Ltd. Şti.

Adres: Okçu Musa Cad. Şişhane Sok. Tahsin Keçeci İş Hanı No: 4/1 Karaköy/İstanbul

Telefon: 0212 256 87 46

Faks: 0212 220 93 95

İnternet Sitesi: http://www.mikroaydinlatma.com

E-Posta Adresi: info@mikroaydinlatma.com

Alexa Değeri: 3.740.779

Hakkında:

Firmamız 1974 yılında Nuri Macit tarafından Öznur Aydınlatma ismiyle kurularak sektöre öncülük etmiş, ilerleyen çağ ve gelişen teknoloji ışığında 2000 yılında Çizgi Teknik Aydınlatma ismiyle kaliteden ödün vermeden üretim alanını geliştirmiş 2014 yılında Mikro Aydınlatma marka adı altında projelerde yerini almaya başlamıştır. Çağdaş aydınlatmanın yanı sıra çevreye duyarlı ürünler üretmeye dikkat eden firmamız üretimde istenilen ölçülerde ve özelliklerde, teslimatta ise müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyde dikkat göstermektedir. Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.

Yetkili Kişi: Birkan Kösedağ

Kuruluş Tarihi: 1974

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Mikro Aydınlatma, Mikro Light, LED Aydınlatma, Lineer Aydınlatma, LED Panel, LED Spot, LED Spot, Sarkıt Aydınlatma, Aplik, LED Aplik, Merdiven Aydınlatma, Bahçe Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, Mağaza Aydınlatma, Otel Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: aseman.farsani@mikroaydinlatma.com

Koordinatları: 41.027239, 28.971578

İçerik Önerileri

Atıl Aydınlatma 1989 yılında temel aydınlatma gereçlerinin imalatı ile başlayan kurumsal faaliyet, zaman içerisinde globalleşen bir markaya dönüştü. Atıl Aydınlatma dünya standartlarındaki üretim kalitesi sayesinde Orta Doğu, BAE, İran, Azerbaycan ve Balkan ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir....
Us Aydınlatma Us Aydınlatma, toplamda 10 yılı aşkın sektörel deneyimi, en güncel çözümleri üretebilme esnekliği ve müşteri odaklı projelendirme anlayışıyla, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına sürekli yatırımlarına devam etmektedir.
Pedaş LED Aydınlatma Pedaş, 11.000 m2 büyüklüğündeki modern tesisinde, geniş çalışan kadrosuyla iç ve dış mekan aydınlatma armatürleri, endüstriyel tip aydınlatma armatürleri, LED'li aydınlatma armatürleri, floresan ve yüksek basınçlı balastlar ve endüstriyel armatür camları üretmektedir.
UNECO ÜNA Enerji ve Yapı Sistemleri AŞ. 2007 yılında kurulmuştur. ÜNA Enerji ve Yapı Sistemleri A.Ş.’nin tescilli markası olan UNECO, 2011 yılında kurulmuş, bir yıllık Ar-Ge sürecinden sonra 2012 yılında UNECO Modül üretimine başlamıştır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *