tr Türkçe
İş İlanları
19 Temmuz 2018 Perşembe

Mikro Aydınlatma

Çağdaş aydınlatmanın yanı sıra çevreye duyarlı ürünler üretmeye dikkat eden firmamız üretimde istenilen ölçülerde ve özelliklerde, teslimatta ise müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyde dikkat göstermektedir. Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.

15 Mart 2018 Perşembe, 06:32

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Mikro Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Mikro Aydınlatma Ltd. Şti.

Adres: Okçu Musa Cad. Şişhane Sok. Tahsin Keçeci İş Hanı No: 4/1 Karaköy/İstanbul

Telefon: 0212 256 87 46

Faks: 0212 220 93 95

İnternet Sitesi: http://www.mikroaydinlatma.com

E-Posta Adresi: info@mikroaydinlatma.com

Alexa Değeri: 7.148.843

Hakkında:

Firmamız 1974 yılında Nuri Macit tarafından Öznur Aydınlatma ismiyle kurularak sektöre öncülük etmiş, ilerleyen çağ ve gelişen teknoloji ışığında 2000 yılında Çizgi Teknik Aydınlatma ismiyle kaliteden ödün vermeden üretim alanını geliştirmiş 2014 yılında Mikro Aydınlatma marka adı altında projelerde yerini almaya başlamıştır. Çağdaş aydınlatmanın yanı sıra çevreye duyarlı ürünler üretmeye dikkat eden firmamız üretimde istenilen ölçülerde ve özelliklerde, teslimatta ise müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyde dikkat göstermektedir. Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.

Yetkili Kişi: Birkan Kösedağ

Kuruluş Tarihi: 1974

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Mikro Aydınlatma, Mikro Light, LED Aydınlatma, Lineer Aydınlatma, LED Panel, LED Spot, LED Spot, Sarkıt Aydınlatma, Aplik, LED Aplik, Merdiven Aydınlatma, Bahçe Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, Mağaza Aydınlatma, Otel Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: aseman.farsani@mikroaydinlatma.com

Koordinatları: 41.027239, 28.971578

İçerik Önerileri

DEKALED Aydınlatma Sistemleri Endüstriyel, mimari ve park bahçe aydınlatmasına yönelik kaliteli ve estetik ürün talebini karşılama yolunda hızla gelişen DEKALED, özellikle Türk sanayisinin öncüsü sayılabilecek firmaların aydınlatma partneri konumuna sahiptir.
Pınar Mühendislik Pınar Mühendislik, 2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır....
Fermada LED Aydınlatma Fermada bir YMB markasıdır. YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş,, A Grup bünyesindeki özgün ürünlerin pazarlanması ve çeşitli uluslararası üreticilerin yurt içi distribütörlük faaliyetlerini sürdürmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.
2M LED 2M LED, iç mekan ve dış mekan aydınlatma çözümleri ile Türkiye ve yurt dışı pazarında oldukça geniş bir portföye sahiptir. Tüketicilere en iyi hizmeti sunmak ve çevre dostu ürünler üretmek için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak bilinçli üretim planlamaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *