Middle East Electricity Fuarına Hangi Türk Firmaları Katılıyor?

Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük sektörel fuarı, 43. Dubai Midde East Electricity Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı, 06-08 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenleniyor. 24 ülkeden 1.500’ün üzerinde uluslararası katılımcının yer alacağı fuara Türkiye’den 160’ın üzerinde firma katılıyor.

27 Aralık 2017 Çarşamba, 07:32

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük sektörel fuarı, 43. Dubai Midde East Electricity Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı, 06-08 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi‘nde düzenleniyor.

24 ülkeden 1.500‘ün üzerinde uluslararası katılımcının yer alacağı fuara Türkiye’den 160‘ın üzerinde firma katılıyor.

Aydınlatma Portalı kurumsal üyelerinden Entek LED Dubai’deki dev organizasyonda ürünlerini sergilemek için hazırlanıyor. Entek LED, metal enjeksiyon, kalıpçılık ve tasarım konusunda önemli referansları olan 35 yıllık köklü bir kuruluşun, LED teknolojileri üzerine ilerleme hedefiyle, ayrı bir şirket yapılandırması gerekliliğinden dolayı kurulmuş bir firma.

Üyelerimizden Yıldız LED de iç ve dış mekan aydınlatma çözümleriyle Dubai’deki fuar etkinliğine hazırlıklarını sürdürüyor. 2007 yılında Ar-Ge çalışmalarını tamamlayarak LED aydınlatma sistemleri üretimine başlayan Yıldız LED, LED teknolojisine yapılan her yatırımı geleceğe yapılan bir yatırım olarak değerlendiriyor.

Vekta Aydınlatma, iç ve dış mekan aydınlatma konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi bulunan girişimciler tarafından kurulmuş bir firma. Onlar da Midde East Electricity 2018‘de yerini ayırttı.

Middle East Electricity fuarına katılacak diğer aydınlatma firmaları aşağıda listelenmiştir.

BDY Elektrik
Borled
COMM LED Aydınlatma
Entek LED
Lamptime
Lightmaster
Smart LED
Vekta Aydınlatma
Yıldız LED

Fuara katılarak ülkemizi temsil edecek tüm firmalarımıza başarılar dileriz.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Portalı İş Arayanları İşverenlerle Buluşturuyor Aydınlatma sektörü için özel olarak hazırlanan CV Bankası iş arayanlarla işverenleri buluşturuyor. İş arayanlar en iyi kariyer fırsatlarını yakalama şansı bulurken, işverenler de aradıkları personele kolayca ulaşabiliyor.
Aydınlatma Sektörü Artık Tek Çatı Altında Dünyanın en büyük fuar organizatörlerinden UBM, Marmara Fuarcılık’ın 2007’den beri düzenlediği Led&Lighting Fuarı'nı satın alarak Türkiye aydınlatma sektörünü İstanbulLight Uluslararası Aydınlatma&Elektrik Malzemeleri Fuar ve Kongresi çatısı altında birleştiriyor.
IstanbulLight Fuarı Ertelendi UBM tarafından AGID ve ATMK stratejik ortaklığıyla düzenlenecek IstanbulLight Fuarı'nın 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacağı duyuruldu.
IstanbulLight 2017 Değerlendirmesi Sektörün merakla beklediği dev buluşma IstanbulLight, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşti. 100'ün üzerinde yerli firmanın katılımcı olarak yer aldığı fuarı binlerce kişi ziyaret etti. Aydınlatma Portalı kurumsal üyeleri, Atıl Aydınlatma, Entek LED, Fiberli, Grup...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *