LumiVille

LumiVille, Fransa’da düzenlenen, dış mekan ve kamusal alan aydınlatmalarına adanmış bir forum ve fuar organizasyonudur.

26 Eylül 2017 Salı, 10:17

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

LumiVille, Fransa’da düzenlenen, dış mekan ve kamusal alan aydınlatmalarına adanmış bir forum ve fuar organizasyonudur.

Dış mekan ve kamusal alan aydınlatmalarıyla ilgili mevcut ve gelecekteki çözümleri keşfetmek, sektörün aydınlatma eğilimlerini belirlemek için düzenlenmektedir. Forum LumiVille, Fransa’da ticaret ve aydınlatma işini geliştirmek için benzersiz bir platformdur.

LumiVille konferansları, dış mekan ve kamusal alan aydınlatmalarda en son gelişmeleri keşfetmek için önemli bir fırsat sunmaktadır. LumiVille, pazarın kalbinde yer alır ve en iyi uzmanları aydınlatmada çözüm üretmek üzere bir araya getirir.

Dış mekan aydınlatma, genel aydınlatma, mimari aydınlatma, sahne aydınlatması ve festival aydınlatması gibi konuların işleneceği konferans 2 gün sürmektedir.

LumiVille hakkında detaylı bilgi almak için www.lumiville2017.com adresini ziyaret edebilir veya info@lumiville.com e-posta adresine mesaj gönderebilirsiniz.

İçerik Önerileri

ForumLED ForumLED Avrupa Kongresi ve Fuarı, 8 yıldan uzun süredir LED teknolojisinin tüm ekosistemini bir araya getirdi ve bu konuda Avrupa’nın en önemli etkinliği oldu. Sergi, LED teknolojileri ve LED aydınlatma sistemleri için profesyonelleri, üreticileri ve kullanıcıları bir araya getiriyor....
Full LED Expo Full LED Expo, iç mekan LED aydınlatmalar için düzenlenen bir fuar organizasyonudur. Endüstriyel aydınlatma, mazağa aydınlatma, sağlık tesisleri ve konut uygulamaları gibi aydınlatmanın tüm kullanımları ve uygulamaları, bu 2 günlük konferans süresince tartışılacaktır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *