tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

LumiSistem Aydınlatma

LumiSistem Aydınlatma, İstanbul merkezli mimari aydınlatma, danışmanlığı, aydınlatma ürün grubu ve bu ürünlerin uygulama alanlarında uzmanlaşmış ulusal&uluslararası bir çok projede yer almış uzman mimar ve mühendis kadrosuyla fark yaratan, ışığı mimari bütünlükle buluşturan bir tasarım ofisidir.

13 Şubat 2018 Salı, 13:50

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: LumiSistem Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Lumisistem Aydınlatma Müh. Dan. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Altayçeşme Mah. DAP Royal Center A Blok, Kat: 13 D: 61 Maltepe/İstanbul

Telefon: 0216 504 50 10

Faks: 0216 504 50 11

İnternet Sitesi: http://www.lumisistem.com

E-Posta Adresi: info@lumisistem.com

Alexa Değeri: 15.178.152

Hakkında:

LumiSistem Aydınlatma, İstanbul merkezli mimari aydınlatma, danışmanlığı, aydınlatma ürün grubu ve bu ürünlerin uygulama alanlarında uzmanlaşmış ulusal&uluslararası bir çok projede yer almış uzman mimar ve mühendis kadrosuyla fark yaratan, AVM, mağaza,otel, konut, spor alanları, iç aydınlatma ve dış cephe aydınlatma konularında ışığı mimari bütünlükle buluşturan bir tasarım ofisidir.

Yetkili Kişi: Pınar Aydın

Kuruluş Tarihi: 2016

Çalışan Sayısı: 8

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LumiSistem, LumiSistem Aydınlatma, Philips, AVM, Mağaza, Otel, Konut, Spor, İç Aydınlatma, Dış Cephe Aydınlatma, Aydınlatma Tasarımı, Mimari Aydınlatma, Aydınlatma Danışmanlığı, Mimari Aydınlatma Tasarımı, Proje Uygulama, Otomasyon

Hızlı Teklif Al: info@lumisistem.com

Koordinatları: 40.9359916, 29.1325017

İçerik Önerileri

Star Fiber Optik Aydınlatma Fiber optik aydınlatma konusunda uzmanlaşan Star Fiber Optik Aydınlatma, yerli olarak imal ettiği yenilikçi ürünlerini yurt içinde ve yurt dışında müşterilerine ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra fiber optik aydınlatma ile ilgili kişiye özel tasarımlar yaparak projelendirme ve uygulama hizmeti de verm...
Asa Aydınlatma Aydınlatma sektörünün büyük bir değişim içinde olması ve kusursuz hizmet gerçekleştirmeyi amaçlayan Asa Aydınlatma, bir ürün grubuna odaklanmak yerine çözüm ortaklarıyla birlikte en doğru hizmeti en kaliteli şekliyle yerine getirmektedir.
Masterled Aydınlatma Masterled Aydınlatma LED teknolojisi ile sürdürülebilir aydınlatmanın öncülerindendir. Firma müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının en doğru şekilde algılanması, uygulanması ve sonunda müşteri memnuniyetinin sağlanmasını en önemli unsur olarak benimsemiştir.
Lightmaster ALE Teknoloji, LED bazlı aydınlatma sistemleri üretmek, dağıtmak ve bu sistemlerin uygulamasını yapmak amacı ile elektrik ve elektronik sektöründe on yılların tecrübesine sahip uzmanlar tarafından kuruldu.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *