Lightmaster

ALE Teknoloji, LED bazlı aydınlatma sistemleri üretmek, dağıtmak ve bu sistemlerin uygulamasını yapmak amacı ile elektrik ve elektronik sektöründe on yılların tecrübesine sahip uzmanlar tarafından kuruldu.

19 Temmuz 2016 Salı, 23:53

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Lightmaster

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: ALE Teknoloji Sistemleri San. ve Dış. Tic. A.Ş.

Adres: Beylikdüzü OSB, Mustafa Kurdoğlu Caddesi No: 38/4 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon: 444 9 533

Faks: 0212 295 40 88

İnternet Sitesi: http://www.lightmaster.com.tr

E-Posta Adresi: info@lightmaster.com.tr

Alexa Değeri: 3.238.309

Hakkında:

ALE Teknoloji, LED bazlı aydınlatma sistemleri üretmek, dağıtmak ve bu sistemlerin uygulamasını yapmak amacı ile elektrik ve elektronik sektöründe on yılların tecrübesine sahip uzmanlar tarafından kuruldu.

Şirket, “Tüm geleneksek ışık kaynaklarını, maksimum verimlilik ve %80’e varan enerji tasarrufu sağlayan LED bazlı aydınlatma sistemleri ile değiştirmek” misyonu ile hayatına başladı. Şirketin hedeflerinin başında enerjisinin %70’ini ithal eden ve bu enerjinin en büyük bölümünü aydınlatma alanına harcayan Türkiye’nin enerji problemine çözüm getirmek vardı.

Şirket, Türkiye’deki üretim tesislerinde, Türkiye ve yurtdışında dizayn edilmiş armatürlerin üretimlerini en üst kalite standartlarında gerçekleştirmektedir. Lightmaster ALE Teknoloji’nin  mühendislik sınıfındaki aydınlatma bölümün tescilli markasıdır.BU marka altında limas,roxlight,lightconn alt  ürün markaları mevcuttur.

Aydınlatma armatürlerini kendi markası ile üreten Lightmaster aydınlatma çözümleri; optik, ısıl yönetimi, elektronik ve mekanik alanlarındaki yetkin Ar-Ge personeli, ISO 9001 kalite standartları, aydınlatma alanında yetkin satış mühendisi kadrosu ve günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğu ulusal ve uluslararası projeler ile LED aydınlatma dönüşümünde öncü bir rol oynamaktadır.

Bilimsel toplam sistem yaklaşımı çerçevesinde; tüm ürünleri EN 60598, EN 60529, EN 60695, IESNA LM-79 standartlarına göre üretilmekte ve test edilmektedir. Lightmaster aydınlatma çözümlerinin tüm ürünlerinin akredite aydınlatma laboratuarlarında gerçekleşmiş fotometrik ölçüm sonuçları bulunmaktadır.

Lightmaster aydınlatma çözümlerinin amacı, müşterilerine en doğru çözümü sunup, müşterilerinin yaptığı yatırımın geri dönüşünü en geç 2 yıl içinde almasını ve aydınlatma maliyetlerinde %80’e varan tasarruf sağlayarak ve karbon emisyonu salınımını azaltacak aydınlatma çözümleri sunmaktır.

ALE Teknoloji, Lightmaster mühendislik hizmetleri  ile Türkiye pazarında yer alan LED bazlı verimli aydınlatma ürünlerine verdiği 5 yıla varan  garanti süresi ile sunduğu kalite ve performansının arkasında durmaktadır.

Yetkili Kişi: Gökay Akkoyun

Kuruluş Tarihi: 2010

Çalışan Sayısı: 67

Güncel İş İlanları:

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Sokak Aydınlatma, Tünel Aydınlatma, Otoban Aydınlatma, Aydınlatma ve Yeni Nesil Otomasyon Teknolojileri

Hızlı Teklif Al: gokayakkoyun@lightmaster.com.tr

Koordinatları: 40.998061, 28.662652

İçerik Önerileri

PermoLED Aydınlatma Permosan A.Ş. 1999 yılında enerji sektöründe hizmet verme maksatlı olarak kurulmuştur. Permosan A.Ş. olarak 2002 yılında Avusturya'lı Austrowind GmbH firması ile birlikte rüzgar türbinleri konusunda ortaklık kurulmuş, yürütülen ortak projede rüzgar türbinlerine yönelik AR-GE çalışmaları yapılmış ve ...
EAE Aydınlatma 1982 yılında kurulan EAE Aydınlatma A.Ş., profesyonel iç aydınlatma konusunda endüstriyel aydınlatmaya özel önem göstermektedir. Işık Mühendisliği sloganı ve temel ilkesiyle yola çıkan firma, uzman kadrosu ile satış öncesi proje desteği, satış sonrasında ise proje değerini korumak üzere hizmet verme...
Fermada LED Aydınlatma Fermada bir YMB markasıdır. YMB Teknolojik Ürünler Pazarlama San. Tic. A.Ş,, A Grup bünyesindeki özgün ürünlerin pazarlanması ve çeşitli uluslararası üreticilerin yurt içi distribütörlük faaliyetlerini sürdürmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.
LumiSistem Aydınlatma LumiSistem Aydınlatma, İstanbul merkezli mimari aydınlatma, danışmanlığı, aydınlatma ürün grubu ve bu ürünlerin uygulama alanlarında uzmanlaşmış ulusal&uluslararası bir çok projede yer almış uzman mimar ve mühendis kadrosuyla fark yaratan, ışığı mimari bütünlükle buluşturan bir tasarım ofisidir....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *