LEFA Temsilcilik

LEFA Temsilcilik olarak konusunda uzman olan yabancı firmaların Türkiye distribütörlüklerini yapmaktayız. Aydınlatma ve Elektronik sektörüne yönelik ürünlerimiz kısaca; LED şeffaf reçinesi, LED opal görünüm veren reçine, izolasyon reçinesi, yapıştırıcı, contalama kimyasalları olarak sıralanabilir.

28 Aralık 2016 Çarşamba, 22:24

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: LEFA Temsilcilik

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: LEFA Temsilcilik İth. İth. Paz. Ltd. Şti.

Adres: 42 Evler Körfez Mah. Kotko Top. Sit. D/26 İzmit/Kocaeli

Telefon: 0262 335 51 35

Faks: 0262 335 50 32

İnternet Sitesi: http://www.lefa.com.tr

E-Posta Adresi: info@lefa.com.tr

Alexa Değeri: 6.909.553

Hakkında:

20 yıldan bu yana petro kimya, enerji, tekstil, havacılık, kağıt ve ısı transfer gibi bir çok sektöre danışmanlık ve mühendislik hizmeti veren LEFA Temsilcilik, verdiği hizmetler ve çalıştığı firmalar ile sektördeki yerini sağlamlaştırıyor. LEFA Temsilcilik olarak konusunda uzman olan yabancı firmaların Türkiye distribütörlüklerini yapmaktayız. Aydınlatma ve Elektronik sektörüne yönelik ürünlerimiz kısaca; LED şeffaf reçinesi, LED opal görünüm veren reçine, izolasyon reçinesi, yapıştırıcı, contalama kimyasalları olarak sıralanabilir.

Yetkili Kişi: Mehmet Ali Başaran

Kuruluş Tarihi: 1997

Çalışan Sayısı: 17

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED, LED Reçine, Poliüretan Reçine, Epoksi, IP Koruma, IP67, IP68

Hızlı Teklif Al: info@lefa.com.tr

Koordinatları: 40.7599356, 29.9447823

İçerik Önerileri

Lampeti Lighting 1979'dan bugüne dayanan sanayi tecrübesi ile yüksek kalite ürün anlayışımızı en son teknolojiye sahip üretim tesislerimiz, profesyonel tasarım ve mühendislik ile buluşturuyoruz. Elsisan Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak Lampeti markası ile 10,000 m2 kapalı alana sahip Bursa Organize Sanayi Tesi...
Gatek Aydınlatma Gatek Aydınlatma fabrikası Manisa'da, merkez ofisi İstanbul Perpa'da bulunmaktadır. LED aydınlatma teknolojileri üzerine yerli malı üretim yapan firma 2014 yılında kurulmuştur. Kurucularının 30 yıllık elektronik tecrübesi sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı pazardan pay sahibi olan firma; süre...
Fiberled 2010 yılında kurulan firma, Fiberled markası ile LED'li aydınlatma ürünleri üretmektedir. Özgün projeler ve standart aydınlatmalar ile sektörde fark yaratacak aydınlatma çözümleri sunmaktadır.
ALTUN LED ALTUN LED, 2012 yılında altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başlamış, bu faaliyetlerin tamamlanmasından sonra Karaman Organize Sanayi Bölgesi'nde 5205 m2’lik bir alanda 1000 m2 üretim alanına sahip tesisinde LED aydınlatma üretimleri ve çözümleri konusundaki faaliyetine devam etmektedir....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *