LEDFIX IstanbulLight 2017 Fuarı’nda Yerini Aldı

Aydınlatma sektörünün öncü firmalarının yer aldığı IstanbulLight 2017 Aydınlatma Fuarı’nda, LEDFIX Aydınlatma 9.Hall C-110 no’lu standında tüketicisiyle buluştu. Dünyanın gündemini oluşturan enerji verimliliği ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ekipmanları arasında yer alan yeni ürün gamıyla tüketici ve sektör liderleriyle bir araya geldi.

29 Eylül 2017 Cuma, 14:00

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma sektörünün öncü firmalarının yer aldığı IstanbulLight 2017 Aydınlatma Fuarı‘nda, LEDFIX Aydınlatma 9.Hall C-110 no’lu standında tüketicisiyle buluştu. Dünyanın gündemini oluşturan enerji verimliliği ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan aydınlatma ekipmanları arasında yer alan yeni ürün gamıyla tüketici ve sektör liderleriyle bir araya geldi.

Sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımı dünya çapında standartlardaki hizmet anlayışı ve uzmanlığa dayalı iş modeliyle sürdürülebilir başarıyı hedefleyen LEDFIX Aydınlatma 2017 IstanbulLight fuarına damgasını vurdu.

LEDFIX Genel Müdürü Leman Güzel yaptığı açıklamada; “Fuara gelen yabancı yatırımcı ve proje firmaları sahiplerinin ilgisinden çok memnun kaldım. Sektörün ileri gelen aydınlatma danışmanları, mimari duayenleri ve komite üyelerinin yapmış olduğu geri bildirimler bizleri son derece gururlandırmıştır. Firmamız adına yapılmış her türlü yorumu dikkate alarak firmamızı güçlendirmek ve uluslararası platformda aydınlatma sektörüyle ilgili, akademisyen, projeci,  yüklenici,  uygulamacı firma ve yetkilileriyle koordinasyonu sağlayan üretici firma olarak çalışmalarımıza yön veriyoruz.” dedi.

Dünyanın önemli fuar şehirlerinden biri olan İstanbul’da gerçekleştirdikleri bu fuar deneyimi firmalarının özgün ve özel imzalı tasarımlarıyla kendilerini uluslararası arenada tanıttığı ticari ilişkilerini güçlendirdiği,  yeni iş bağlantıları kurma açısından kendilerine ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunmuştur. Bu bağlamda önümüzdeki yıllarda fuar katılımları devam edecektir.

İçerik Önerileri

Aydınlatma Sektöründe 2017 Yılında Neler Oldu? Aydınlatma sektörü 2017 yılında büyük bir değişime tanıklık etti. 2017 yılında aydınlatma sektörü LED teknolojisi ve akıllı aydınlatma teknolojileriyle ivmelendi. Peki 2017 yılı aydınlatma firmaları açısından nasıl geçti? Yıl boyunca yayınladığımız, öne çıkan kurumsal haberleri sizler için özetliyor...
Galata Köprüsü Fiberli Ürünleriyle Aydınlanıyor Bu nadide köprünün aydınlatılarak hem İstanbul’un gece görüntüsüne katkı sağlanması hem de şehir sakinlerinin ve ziyaretçilerinin daha güvenli bir mekâna sahip olmaları hedeflendi. Bu hedef doğrultusunda, Fiberli Galata Köprüsü’nün aydınlatma projesini gerçekleştirdi.
LEDFIX Aydınlatma Kortlara İndi LEDFIX ve ATSK işbirliği neticesinde ATSK kortlarının aydınlatması, uluslararası standartlara uygun hale getirildi. 22-27 Ocak tarihleri arasında, Ataşehir Tenis Kulübü’nde (ATSK) gerçekleşecek olan ödüllü yeni başlayan ve +18 turnuvasına ana sponsor olarak LEDFIX desteğini veriyor....
Plastik Gövdeli LED’li Cadde Aydınlatması APUS Tanıtıldı TTAF Elektronik'in yeni ürünü, plastik gövdeli sokak armatürü APUS, yollar, sokaklar ve yaya bölgeleri için renkli ve enerjik bir aydınlatma deneyimi sunuyor. TTAF, APUS serisi ürünlerini "Caddeleriniz daha şık, daha aydınlık!" sloganıyla tanıtıyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *