tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

Kurban Bayramı Mesajları

Özel olarak hazırlanmış Kurban Bayramı mesajları ile ailenizin, arkadaşlarınızın, sevdiklerinizin, müşterilerinizin ve takipçilerinizin bayramını kutlayabilirsiniz. Buradaki mesajları, sevdiklerimize kısa mesaj aracılığıyla gönderebilir veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

05 Temmuz 2018 Perşembe, 07:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Kurban Bayramı, tüm Müslüman alemi için önemli bir dini bayramdır. Bu günü hatırlamak ve kutlamak son derece önemlidir.

Aydınlatma sektörüne, sektördeki firmalara ve çalışanlarına özel bayram mesajları Aydınlatma Portalı ekibi tarafından hazırlandı.

Özel olarak hazırlanmış Kurban Bayramı mesajları ile ailenizin, arkadaşlarınızın, sevdiklerinizin, müşterilerinizin ve takipçilerinizin bayramını kutlayabilirsiniz. Buradaki mesajları, sevdiklerimize kısa mesaj aracılığıyla gönderebilir veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Bu güzel günde kalpler sevgi, gözler ışık dolu olsun. Sevdiklerinizle nice aydınlık bayramlar geçirmeniz dileğiyle, Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluk dileriz.

Sevdiklerinizle bir arada olduğunuz , barış ve sevgi dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, aydınlık yarınlarda bir arada huzurla yaşamayı temenni ederiz. Kurban Bayramınızı kutlar saygı ve şükranlarımızı sunarız. İyi bayramlar.

Özlem ve heyecanla beklenen Kurban Bayramı’nın herkese sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle Kurban Bayramınızı kutlar aydınlık ve huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi dileriz.

Sevgilerin çoğaldığı, dostların ve akrabaların bir arada olduğu; kalplerde neşe gözlerde ışık dolu nice bayramlar geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluklar dileriz. İyi bayramlar.

Bu bayram size, ailenize; mutluluk, huzur ve aydınlık getirsin. En güzel anları birlikte paylaşmak dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar nice ışık dolu bayramlar geçirmenizi temenni ederiz.

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği sevgi ve şefkat dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Kurban Bayramınızı kutlar huzurlu, bereketli ve aydınlık yarınlar dileriz. İyi

bayramlar.

Bayramlar umuttur, özlemdir aydınlık yarınlara niyettir. Kalpler sevgi, gözler ışık dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Birlik, beraberlik, huzur ve aydınlık dolu mutlu bayramlar diliyoruz. Sevdiklerinizle bir arada nice güzel bayramlar geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Merhametin, adaletin ve sevgilerin çoğaldığı huzurlu nice aydınlık bayramlar geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluk dileriz.

Karanlık günleriniz aydınlık olsun, dargınlıklar bitsin, özlemler azalsın. Bütün insanlar sevgi ve neşe dolsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Küslerin barıştığı, özlemlerin bittiği, kalplerin sevgi gözlerin ışık dolduğu nice huzurlu bayramlar geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluk dileriz.

Kestiğiniz kurbanlar ve dualarınız kabul olsun. Bayramınız neşe kalpleriniz sevgi dolsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Gönüller sevgi gözler aydınlık olsun. Kurban Bayramınızı kutlar sağlıklı, mutlu, huzurlu aydınlık yarınlar dileriz.

Gözlerinizdeki ışığın hiç solmaması dileği ile Kurban Bayramızı kutlar, sevgi dolu yarınlar dileriz.

Ruhunuzu ve çevrenizi aydınlatan, güzel ve bereketli bir bayram geçirmeniz dileği ile Kurban Bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz.

İçerik Önerileri

Türkiye’nin İlk Aydınlatma Firmaları Firmaların kuruluş tarihleri internet teknolojisinin öncesine dayanabilir. Yine de internet sitelerinin whois bilgileri Türkiye'nin ilk aydınlatma firmaları hakkında bize ipuçları sunabilir. Arama motorlarında aydınlatma kelimesi ile karşımıza çıkan firmaların internet sitelerini kayıt tarihleri üze...
Brezilya’daki 2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nı Türk Firmaları Aydınlattı Türk firmaları Brezilya'da düzenlenen Rio Olimpiyat Oyunları'nda pek çok alanda tedarikçi olarak yer aldı. 100'den fazla Türk firması Rio Olimpiyat Oyunları'ndan 650 milyon Dolar kazandı.
IstanbulLight 2017 ile Aydınlanmaya Hazır Olun Armatür ve LED üreticilerinden distribütörlere, dekoratif aydınlatma firmalarından elektrik malzeme ve ekipmanları firmalarına, akademisyenlerden kamu kuruluşlarına, mimarlardan, tasarımcılara kadar aydınlatma alanında faaliyet gösteren tüm profesyonelleri bir araya getirecek olan 10.İstanbulLight U...
ASBÜ Rektörlük Binası Dekoratif Dış Cephe Aydınlatma Sistemi Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Ankara-Ulus'ta tarihi bir binada faaliyet göstermektedir. Bina, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Başbakanlık binasıdır. Restorasyon sürecinde, tarihi binanın dekoratif aydınlatma sistemi AIMTECH tarafından yapılmıştır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *