İş İlanları
04 Aralık 2019 Çarşamba

Kurban Bayramı Mesajı

Bu bayramın evlerimize huzur, ülkemize aydınlık günler getirmesi dileğiyle. Tüm dostlarımızın, yazarlarımızın, firmalarımızın ve ziyaretçilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik eder, iyi bayramlar dilerim.

01 Eylül 2017 Cuma, 04:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Bayram sevincinin yürekleri ısıttığı, bayram coşkusunun ruhumuzu aydınlattığı bayramın birinci gününden herkese merhaba…

Öyle bir yerdeyim ki elektrik gidip geliyor, internet edge hızında çekiyor. LED’lerin değil güneş ve ay ışığını aydınlattığı memleketim Trabzon‘da, köyümdeyim.

Kurban bayramı mesajını buradan yazmak istiyorum. Görsel olarak da internette rastladığım LED’li ineği kullanmak istedim. 🙂

Bu bayramın evlerimize huzur, ülkemize aydınlık günler getirmesi dileğiyle.

Aydınlatma Portalı üye firma sayısı hızla artıyor, her ay on binlerce ziyaretçiyi internet sitemizde ağırlıyoruz. Mümkün olduğunca ziyaretçilerimizi, üye firmalarımıza yönlendirmeye çalışıyoruz. Kısa bir ara veriyoruz ama öyle uzun bir tatilimiz yok, bayramdan sonra ülkemiz için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

Tüm dostlarımızın, yazarlarımızın, firmalarımızın ve ziyaretçilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik eder, iyi bayramlar dilerim.

Emre Yılmaz
Linkedin

Aydınlatma Portalı kurucusu Trabzon doğumlu Emre Yılmaz, Atılım Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuş, o tarihten bugüne aydınlatma sektöründe devlet destekli projelerin yönetimi ve ürün geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesinde görev almaktadır. Gazi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği bölümünde yüksek lisans öğrenimini tamamlamış olup, aynı bölümün doktora programında eğitimini sürdürmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir