tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Konica Minolta Türkiye

Konica Minolta olarak, 100 yılı aşkın teknolojik birikimiyle profesyonel baskı sistemleri, ofis baskı çözümleri, ölçüm cihazları, optik çözümler, medikal çözümler alanlarında dünya genelinde müşterilerine hizmet vermekteyiz.

12 Eylül 2018 Çarşamba, 11:46

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Konica Minolta Türkiye

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Konica Minolta Turkey İş Teknolojileri A.Ş.

Adres: Şerifali Mh. Brabaros Cd. Hattat Sk. No: 19 34775 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 528 56 56

Faks: 0212 253 49 69

İnternet Sitesi: http://www.konicaminolta.eu/tr/measuring-instruments

E-Posta Adresi: info.sensing@konicaminolta.com.tr

Alexa Değeri: 64.912

Hakkında:

Konica Minolta olarak, 100 yılı aşkın teknolojik birikimiyle profesyonel baskı sistemleri, ofis baskı çözümleri, ölçüm cihazları, optik çözümler, medikal çözümler alanlarında dünya genelinde müşterilerine hizmet vermekteyiz.

Açık ve dürüst, müşteri odaklı, tutkuyla şevkle çalışan, sorumluluk sahibi ve hesap verebilir, kapsayıcı ve işbirlikçi, yenilikçi başlıkları altında yani bizim kısaca “Simply Bold” dediğimiz ilkeler çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yetkili Kişi: Fatih Koyun

Kuruluş Tarihi: 2012

Çalışan Sayısı: 120

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Konica Minolta, Konica Minolta Türkiye, Konica Minolta Turkey, LED, Işık, Ölçüm, Ekran Ölçümü, Işık Ölçümü, Renk Ölçümü, Spektrofotometre, Spektroradyometre, Lüminans, Candela

Hızlı Teklif Al: fatih.koyun@konicaminolta.com.tr

Koordinatları: 41.002799, 29.151571

İçerik Önerileri

Zenit LED ve Aydınlatma Teknolojileri Firma şerit LED, modül LED, güç kaynakları ile başta reklam sektörü olmak üzere; iç ve dış mekan aydınlatma ürünleriyle her sektörden müşterine hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmektedir.
EVATEG Enerji ve Aydınlatma Laboratuvarı EVATEG (Enerji Verimli Elektronik ve Aydınlatma Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi), 2013 yılında İSTKA desteği ile Prof. Dr. Mehmet Arık liderliğinde Özyeğin Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur.
LEDFIX Tasarım, imalat ve bileşen değerlendirmesi yoluyla tasarımdan kuruluma kadar her adımda LEDFIX, mimarların, iç mimarların ve aydınlatma tasarımcılarının beklentilerini ve yenilikçi estetik özlemlerini karşılamak için özel aydınlatma armatürleri geliştirir.
Kelvin Aydınlatma Aydınlatma sektöründe rekabet koşulları ve tecrübeli müşterilerin değişen arzu ve beklentileri; gerek ürünlerin gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Kelvin Aydınlatma, dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak ...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *