tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

KARMA LED Aydınlatma

KARMA Lighting, çeyrek asırlık tecrübesi, güçlü iş ortakları ile geliştirdiği teknolojik yenilikleri müşterilerine sunarken, verimlilik, dayanıklılık, estetik, bakım kolaylığı, tasarruf, montaj kolaylığı, optik verimlilik, görsel ve ışıksal konfor gibi çok önemli unsurları, müşteri memnuniyeti de sağlayarak uygulamaktadır.

08 Ekim 2018 Pazartesi, 14:46

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: KARMA LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Karma Elektroteknik LED Aydınlatma Proje Tasarım Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Adres: Defterdar Mah. Değirmen Sok. Eyüp İş Merkezi No: 19/59-60 Eyüp/İstanbul

Telefon: 0212 565 40 60

Faks: 0212 565 40 61

İnternet Sitesi: http://www.karmalighting.com

E-Posta Adresi: info@karmalighting.com

Alexa Değeri: 6.160.056

Hakkında:

KARMA Lighting, çeyrek asırlık tecrübesi, güçlü iş ortakları ile geliştirdiği teknolojik yenilikleri müşterilerine sunarken, verimlilik, dayanıklılık, estetik, bakım kolaylığı, tasarruf, montaj kolaylığı, optik verimlilik, görsel ve ışıksal konfor gibi çok önemli unsurları, müşteri memnuniyeti de sağlayarak uygulamaktadır.

Genel aydınlatma ve endüstriyel aydınlatma alanında geliştirilen ve tasarlanan LED teknolojileri içeren armatürler, Türkiye ile birlikte Dünya ülkelerinde de kabul görmekte ve önemli projelerde artan bir ivmeyle kullanılmaya devam etmektedir.

KARMA, Ar-Ge ve Inovasyon alanında yatırım ve faaliyetlerini artırmaya devam ederken, büyük önem verdiği; insan gücü, teknik, yönetim, üretim kadrosuyla sektörde hızla büyümeye devam etmekte ve sektörün öncü firmaları arasında yerini almaktadır.

Yetkili Kişi: Hamza Aydıner

Kuruluş Tarihi: 2012

Çalışan Sayısı: 40

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED, Aydınlatma, Armatür, Etanj, Market Aydınlatma, Ofis Aydınlatma, Mağaza Aydınlatma, Depo Aydınlatma, Büro Aydınlatma, Market Armatürleri, T5 LED Tüp, T8 LED Tüp, Mimari Aydınlatma, Aydınlatma Çözümleri, Endüstriyel Aydınlatma, İç Mekan Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: karma@karmalighting.com

Koordinatları: 41.036946, 28.932955

İçerik Önerileri

Hankem Aydınlatma Ortaklığımızın başından beri her birimiz kendi uzmanlığında aynı kalite ilkesini benimseyerek, aydınlatma, imalat ve finans deneyimlerimizi eğitime, eğitimlerimizi kariyere, dostluk ve sinerjimizi de 2006 yılında Hankem'e dönüştürdük.
EAE Aydınlatma 1982 yılında kurulan EAE Aydınlatma A.Ş., profesyonel iç aydınlatma konusunda endüstriyel aydınlatmaya özel önem göstermektedir. Işık Mühendisliği sloganı ve temel ilkesiyle yola çıkan firma, uzman kadrosu ile satış öncesi proje desteği, satış sonrasında ise proje değerini korumak üzere hizmet verme...
Konica Minolta Türkiye Konica Minolta olarak, 100 yılı aşkın teknolojik birikimiyle profesyonel baskı sistemleri, ofis baskı çözümleri, ölçüm cihazları, optik çözümler, medikal çözümler alanlarında dünya genelinde müşterilerine hizmet vermekteyiz.
Işıklar LED Işıklar LED; iç mekan aydınlatma, dış mekan aydınlatma, LED, LED sürücü, kontrolör ve montaj elemanları kategorilerinde hızlı ve yenilikçi çözümler üretmektedir.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *