tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Karina Enerji

Karina Enerji olarak enerji ve LED aydınlatma sektöründe 2010 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. Enerji sektöründe Zorlu Elektrik Ticaret A.Ş., LED aydınlatma sektöründe ise Vestel LED Aydınlatma A.Ş. ile çözüm ortaklıkları yapmaktayız.

19 Nisan 2017 Çarşamba, 14:21

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Karina Enerji

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,50. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Karina Enerji Loj. Hiz. Gıda Tur. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Gıda Çarşısı, 1203/3 Sok. No: 6M  Yenişehir, Konak/İzmir

Telefon: 0232 435 77 11

Faks: –

İnternet Sitesi: http://www.karinaenerji.com

E-Posta Adresi: info@karinaenerji.com

Alexa Değeri: 18.139.645

Hakkında:

Karina Enerji olarak enerji ve LED aydınlatma sektöründe 2010 yılından itibaren faaliyet göstermekteyiz. Enerji sektöründe Zorlu Elektrik Ticaret A.Ş., LED aydınlatma sektöründe ise Vestel LED Aydınlatma A.Ş. ile çözüm ortaklıkları yapmaktayız.

Hayatınızı kolaylaştıran akıllı çözümler üretmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Şimdi de geleceğin aydınlatma teknolojisi olarak tanımlanan LED aydınlatma ile bu çözümlere bir yenisini daha eklemenin gururu içerisindeyiz.

Ülkemizde ve tüm dünyada sürekli gelişme gösteren aydınlatma sektörünün ihtiyaç ve beklentilerini en iyi biçimde karşılayacak kaliteli ve çağdaş bir ekip ile aydınlatmadaki enerji giderlerinizi %60 ile % 80 oranlarında azaltmayı amaçlayan çözümler ile siz tüketicilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmayı amaçlıyoruz. LED aydınlatma sektöründe ise birçok ulusal ve uluslararası firmalara profesyonel kadromuzla çözümler sunmaktayız.

Yetkili Kişi: Engin Candan

Kuruluş Tarihi: 2010

Çalışan Sayısı: 6

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED, Aydınlatma, Sokak Aydınlatma,, Vestel, Vestel LED, Vestel LED Aydınlatma, LED Panel, Yüksek Tavan Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: info@karinaenerji.com

Koordinatları: 40.744112, 29.955273

İçerik Önerileri

Seva Aydınlatma Seva Aydınlatma, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, ileri teknolojideki otomasyonlu ve robotik sistemlerle donanımlı üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Yıllardan beri kazanmış olduğu elektronik sektör tecrübesi, LED armatür üretim bilgisi ve aralıksız sürdürülen inovasyon odaklı...
Cemdağ Aydınlatma 1968 yılında floresan balast üretimi ile sektöre adım atan Cemdağ, 1980 yılının başlarında yol ve sokak armatürleri üretimine başlamış, 1984'te Türkiye'nin ilk yüksek IP korumalı sokak armatürünü ve sodyum ampul ile çalışan sokak armatürünü üretmiştir.
Barem Aydınlatma Barem Aydınlatma, 1991 yılından itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ile iç ve dış mekanlarınızı aydınlatmaya devam etmektedir. Aydınlatma ürünleri toplam 1000m2 kapalı alan içerisindeki atölyesinde yüksek kaliteyi estetik anlayış ile bütünleştirerek imal edilmekte ve showroomlarda sergilenmektedir...
Stilas Aydınlatma 44 yıldır, içinde yer aldığımız aydınlatma sektöründe, edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeler sonucunda daha nitelikli ürünler yaratmak düşüncesiyle, 1989 yılında Stilas şirketini ve markasını oluşturduk. Misyonumuz hep insanlar ve mimari ile uyumlu, estetik, işlevsel ve verimli seçkin armatürler ...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *