tr Türkçe
İş İlanları
25 Eylül 2018 Salı

Johnson LED Aydınlatma

Johnson LED Aydınlatma, elektronik sanayi tecrübesi ile 25 yılı aşkın bir süredir muhtelif LED aydınlatma ürünleri ile Türkiye’nin lider üreticisidir. Johnson, endüstriyel, sanayi ve mimari uygulamaları için LED aydınlatma ürünleri konusunda uzmanlaşmış ve son teknolojiyi ürün geliştirme programı yardımı ile sürekli uygulamaktadır.

20 Haziran 2018 Çarşamba, 11:11

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Johnson LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Johnson Elektrik & Elektronik San. A.Ş.

Adres: Ankara Cad. No: 344 Kurtköy, Pendik/İstanbul

Telefon: 0216 595 00 00

Faks: 0216 378 70 34

İnternet Sitesi: http://www.johnsonled.com.tr

E-Posta Adresi: sales@johnsonled.com.tr

Alexa Değeri: 18.014.966

Hakkında:

Johnson LED Aydınlatma, elektronik sanayi tecrübesi ile 25 yılı aşkın bir süredir muhtelif LED aydınlatma ürünleri ile Türkiye’nin lider üreticisidir. Johnson, endüstriyel, sanayi ve mimari uygulamaları için LED aydınlatma ürünleri konusunda uzmanlaşmış ve son teknolojiyi ürün geliştirme programı yardımı ile sürekli uygulamaktadır.

Sadece en yüksek kaliteli bileşenler kullanılarak Türkiye’de üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimiz, güvenilirlik ve performans ihtiyaçlarının öne çıktığı endüstriyel ve mimari uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Enerji tasarrufunun yanında, bulunduğu ortamların elverişsiz olması sebebi ile bakımı zor veya imkansız aydınlatma uygulamalarında kullanıcılara ideal kullanım alanları sunar.

Ürünlerimizin, her bileşeni dikkatle en güvenilir performansın sağlanması için tasarlanmıştır. Driverless Switching teknolojisi sayesinde kullanıcılara benzersiz avantajlar sunmaktadır.

Elektronik ve mekanik alt yapısı ile entegre olan malzeme kalitesi sebebi ile bakıma ihtiyaç duymadan uzun yıllar kullanım olanağı sağlar. Her bakımdan 4 mevsim ve ağır hava şartları göz önünde bulundurularak üretimi gerçekleştirilmektedir. Kıtalar arası kara, deniz, hava ve demir yolu ulaşımda kalitesi sebebi ile ön plana çıkmaktadır.

Yetkili Kişi: Ali Şahin

Kuruluş Tarihi: 1993

Çalışan Sayısı: 15

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Johnson, Johnson LED Aydınlatma, LED Aydınlatma, Downlight, LED Spot, LED Panel, LED Projektör, LED Bar, Sıva Üstü Aydınlatma, Cadde Aydınlatma, Sokak Aydınlatma, Mimari Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: sales@johnsonled.com.tr

Koordinatları: 40.9065844, 29.2869709

İçerik Önerileri

Pera Teknoloji Pera Teknoloji Aydınlatma ve Enerji olarak, LED'li aydınlatma ürünleri ile ilgili çözümler üretiyoruz. Sektördeki 5 yılı aşan tecrübemizle ve bünyemizde bulunan yetenekli mühendislerin katkılarıyla aydınlatma alanında yenilikçi ürünler kazandırmaktayız.
ME-FA – WOFI & Fumagalli Türkiye 1996 yılında kurulan firma ilk olarak Sylvania Türkiye distribütörlüğü ve downlight üretimi ile faaliyet göstermiş, gelişen teknolojik koşullara uygun olarak iç mekan aydınlatmaları konusunda da Alman aydınlatma devi WOFI LED Aydınlatma Sistemleri'nin Türkiye distribütörlüğünü almıştır....
CGS Test Merkezi CGS Test Merkezi, 2017 yılı Ağustos ayı itibari ile test ve belgelendirme sektöründe tecrübeli  kadrosu ile faaliyetine başlamış olup, TS EN ISO/IEC 17025:2012 standardından TÜRKAK tarafından akredite olmuştur. Aydınlatma armatürlerinin CE belgelendirmesi, EN 60598 kapsamında testlerini, IP testleri...
Vestel LED Aydınlatma 2011 yılının Ağustos ayında Ar-Ge çalışmalarına başlayan Vestel LED Aydınlatma, 2012 yılı itibariyle satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Firma, üretimlerini Türkiye'de Manisa fabrikasında gerçekleştirmektedir. Geliştirilen ürünlerin Ar-Ge çalışmaları da firmanın Manisa'daki Ar-Ge ofisinde...
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *