tr Türkçe
İş İlanları
18 Ekim 2018 Perşembe

IstanbulLight Fuarı Kapılarını Açtı

Aydınlatma sektörünün merakla beklediği, Türkiye’nin tek aydınlatma fuarı; IstanbulLight bugün başladı. IstanbulLight, Türkiye aydınlatma sektöründeki tüm markaları, aydınlatma ve elektrik malzemeleri satın almacılarıyla bir araya getirerek, yeni iş fırsatları yaratıyor.

19 Eylül 2018 Çarşamba, 08:20

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Aydınlatma sektörünün merakla beklediği, Türkiye’nin tek aydınlatma fuarı; IstanbulLight bugün başladı. IstanbulLight, Türkiye aydınlatma sektöründeki tüm markaları, aydınlatma ve elektrik malzemeleri satın almacılarıyla bir araya getirerek, yeni iş fırsatları yaratıyor.

Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) ve Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) stratejik ortaklığı ile düzenlenen; 11. Uluslararası IstanbulLight Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi 19-22 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Aydınlatma Portalı, hem fuarın medya çözüm ortağı hem de katılımcıları arasında yer alıyor. Aydınlatma Portalı, 9. salon B-122 nolu stantta ziyaretçilerini bekliyor.

Aydınlatma Portalı sponsorları; Argesys Elektronik, Konica Minolta Türkiye, Pedaş LED Aydınlatma ve Pelsan Aydınlatma da fuarın katılımcıları arasında yer alıyor. Aydınlatma Portalı, binlerce kişinin ziyaret ettiği fuarı, dijital dünyada on binlerce kişiye açıyor. Aydınlatma Portalı, fuar boyunca sponsor ve üye firmalarını dijital ortamda tanıtmak için bazı hizmetler veriyor.

IstanbulLight fuarını, fuardaki firmaları ve yenilikçi aydınlatma teknolojilerini; Aydınlatma Portalı sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

İçerik Önerileri

IstanbulLight Fuarı’nda Pelsan İmzası Türk aydınlatma sektörünün en büyük üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 19 – 22 Eylül 2018 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen IstanbulLight Fuarı’na katıldı.
Asya Trafik A.Ş., “Aydınlatma Uygulamaları” Kitabına Sponsor Oldu Luxtra LED Aydınlatma markasıyla aydınlatma sektörüne de üretim yapan, sinyalizasyon sistemlerinde lider üretici Asya Trafik A.Ş., "Aydınlatma Uygulamaları" kitabına sponsor oldu. Bu sponsorluk kapsamında 1000 kitap bastırılarak, IstanbulLight fuarı boyunca ücretsiz dağıtılacak.
Pelsan Aydınlatma Ankara’da LED Semineri Düzenledi LED seminerlerine hız kesmeden devam eden Pelsan Aydınlatma'nın son durağı Ankara oldu. Hilton Garden Inn Hotel’de düzenlenen LED Semineri'ne katılım yoğundu.
Assan Elektronik Yenilikçi Çözümleriyle Sektörde Söz Sahibi Assan Elektronik Genel Müdürü Lütfi Pişiren: “Assan’ın başarısının altında, sahada verilen mühendislik desteği ile gereğinde özel tasarım ve özel üretim yaparak, ihtiyaca en uygun çözümü sağlamasının yattığını çok net söyleyebilirim.”
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *