GigaTera LED Aydınlatma

GigaTera, Korea Microwave Inc. firmasının günümüz teknolojisinin en ileri seviyesinde LED aydınlatma ürünlerini sunduğu bir markadır. GigaTera, geniş ürün gamı ve geliştirdiği armatürler arası kablosuz iletişim teknolojisiyle tüm dünyada verimli, pratik ve ekonomik aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

23 Şubat 2017 Perşembe, 10:51

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: GigaTera LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,40. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: GigaTera Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Soğanlık Yeni Mah. Balıkesir Cad. Uprise Elite C1AB Blok Kat: 28 No: 242 Kartal/İstanbul

Telefon: 0216 999 35 78

Faks: 0216 999 35 78

İnternet Sitesi: http://www.gigateraled.com.tr

E-Posta Adresi: info@gigateraled.com.tr

Alexa Değeri: 17.664.813

Hakkında:

GigaTera, Korea Microwave Inc. firmasının günümüz teknolojisinin en ileri seviyesinde LED aydınlatma ürünlerini sunduğu bir markadır.

GigaTera, özellikle kara yolu, yüksek tavan, ofis ve stadyum aydınlatma konusunda geniş ürün gamı ve geliştirdiği armatürler arası kablosuz iletişim teknolojisiyle tüm dünyada verimli, pratik ve ekonomik aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

GigaTera, yüksek kalibreli ürün gelişimini sağlamak için üretim süresi boyunca alanlarında uzman kişiler ile çalışmaktadır.

İç mekan ve dış mekanlarda kullanılmak üzere üretilen her ekipmanın tasarımı, kaplaması ve sürücüsü detaylı olarak Güney Kore’de bulunan GigaTera’nın kendi tesislerinde üretilmektedir. Sürecin tamamını kendi tesislerimizde gerçekleştiriyor olmamız ürünlerimize olan güvenimizi arttırmakta ve ürünlerimizi sizlere sunarken verdiğimiz garantilerin arkasında sağlam durmamıza olanak vermektedir.

Yetkili Kişi: Cem Cansu

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 50

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: GigaTera, GigaTera Aydınlatma, GigaTera LED Aydınlatma, LED Aydınlatma, LED Lighting, LED Street Lighting, LED Flood, LED Projektör, LED Yüksek Tavan Armatürü, LED Stadyum Aydınlatma, Endirek Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: satis@gigateraled.com.tr

Koordinatları: 41.011170, 29.037598

İçerik Önerileri

Assan Elektronik ASSAN olarak yüksek kalite ve yüksek teknolojinin imalatta ki öneminin farkındalığı ile ürettiğimiz ürünlerimizin her zaman arkasında durarak bugüne kadar pek çok projeyi başarı ile tamamlamış bulunmaktayız.
Hankem Aydınlatma Ortaklığımızın başından beri her birimiz kendi uzmanlığında aynı kalite ilkesini benimseyerek, aydınlatma, imalat ve finans deneyimlerimizi eğitime, eğitimlerimizi kariyere, dostluk ve sinerjimizi de 2006 yılında Hankem'e dönüştürdük.
PermoLED Aydınlatma Permosan A.Ş. 1999 yılında enerji sektöründe hizmet verme maksatlı olarak kurulmuştur. Permosan A.Ş. olarak 2002 yılında Avusturya'lı Austrowind GmbH firması ile birlikte rüzgar türbinleri konusunda ortaklık kurulmuş, yürütülen ortak projede rüzgar türbinlerine yönelik AR-GE çalışmaları yapılmış ve ...
Light34 Aydınlatma 2014 yılında kurulan Light34 Aydınlatma, dış aydınlatma, iç aydınlatma, LED aydınlatma ve solar aydınlatma alanlarında profesyonel hizmet vermektedir. ATMK kurumsal üyesi olan firma, aydınlatma sistemlerine yenilikçi yaklaşımlarla çözüm odaklı faaliyetlerde bulunmayı amaçlıyor....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *