Gecem Aydınlatma ENEC Belgesi Aldı

Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve ‘Türk Malı’na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.

28 Ağustos 2017 Pazartesi, 07:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Gecem Aydınlatma kalitesini en üst Avrupa standartlarıyla teyit etti. Firma, sektörü dünya standartları ile buluşturma ve ‘Türk Malı‘na değer katma yolunda attığı adımlara yenilerini eklemeye hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.

Gecem Aydınlatma sadece Backlight LED ürünlere değil, slim LED panel grubuna da ENEC alabilen tek Türk firması olduğunu belirtiyor.

Gecem Aydınlatma, müşterilerine, çalışanlarına ve kontrol makamlarına Gecem markasına sağladığı katkılardan ötürü bir teşekkür mesajı yayınladı.

ENEC ve ENEC Belgesi Nedir?

ENEC, Avrupa Normları Elektrik Sertifikasyonu‘nun kısaltmasıdır.

ENEC, Avrupa’da elektronik ürünler için kullanılmakta olan standartlar bütünüdür.

ENEC Belgesi, bilgi teknolojileri ekipmanları, aydınlatma ürünleri, bileşenleri ve kapasitörleri, ana kablo konektörleri ve setleri gibi elektroteknoloji ürünleri için geçerlidir.

Şu anda ENEC belgesinin Avrupa genelinde pazar kabulü sağlamasına olanak tanıyan 25 ENEC anlaşması imza sahibi bulunmaktadır.

İçerik Önerileri

LG’den Aydınlatma İçin 123 Milyon Dolar OLED Yatırımı Nikkei'nin haberine göre; LG Display 2017 yılının ilk yarısınında OLED panel üretimi için 123 milyon Dolar yatırım yapacak.
Panasonic LED’lerin Ömrünü Uzatan Difüzör Geliştirdi Panasonic, Full Bright adında LED'lerin çalışma ömrünü uzatan polipropilen (PP) ve reçine bileşimi ışık difüzörü geliştirdi.
LAMP 83’ün Işığı Defacto’da Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün önemli markalarından biri olan DeFacto, Trump Towers mağazasının aydınlatması için LAMP 83’ü tercih etti. DeFacto, ürünlerinin renkleri ve özel detayları ile teşhir alanlarını ön plana çıkaran bir mağaza aydınlatmasına önem veren marka olarak da dikkat çekiy...
Pelsan Aydınlatma Teknolojileri Eğitim Merkezi Aydınlatma sektöründe Türkiye’nin sayılı yerli üreticileri arasında yer alan Pelsan Aydınlatma, 35 yıllık sektörel başarısını üniversitelerle yaptığı iş birlikteliği ile gelecek nesillere aktarıyor.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *