tr Türkçe
İş İlanları
24 Eylül 2018 Pazartesi

GE Lighting’in Satışında Anlaşmaya Varıldı

GE’nin aydınlatma birimi GE Lighting’in bir bölümünün eski GE çalışanı, Joerg Bauer’e satışı konusunda anlaşmaya varıldığı duyuruldu. Geçiş dönemi boyunca GE Lighting markasının kullanılacağı, ardından TUNGSRAM markası altında üretim ve satışların devam edeceği açıklandı.

21 Şubat 2018 Çarşamba, 07:25

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

GE‘nin aydınlatma birimi GE Lighting‘in bir bölümünün eski GE çalışanı, Joerg Bauer‘e satışı konusunda anlaşmaya varıldığı duyuruldu. Geçiş dönemi boyunca GE Lighting markasının kullanılacağı, ardından TUNGSRAM markası altında üretim ve satışların devam edeceği açıklandı.

GE, GE Lighting’in Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Türkiye‘deki işini satmayı kabul etti. Alıcı, daha önce GE‘de Macaristan başkanı olarak görev yapan Joerg Bauer liderliğindeki bir şirket. Anlaşma tamamlandığında, GE Lighting‘in merkezi Macaristan olan yeni bir işletme tarafından yönetileceği duyuruldu.

Anlaşma, “GE Lighting’in EMEA‘daki tüm ticari faaliyetleri, üretim tesisleri, ofis siteleri, çalışanları ve ekipmanı bölge genelinde dahil olmak üzere tüm faaliyetlerini” içeriyor.

Satış, GE‘nin küresel otomotiv aydınlatma işini de kapsıyor.

Yeni sahiplerinin geçiş dönemi boyunca GE Lighting markasını kullanmaya devam etmesi planlanıyor. Ardından TUNGSRAM markası ile yoluna devam edecek. TUNGSRAM, GE tarafından 1989‘da satın alındı ​​ve bir yüzyılı aşkın bir süredir Avrupa pazarlarında ve ötesinde aydınlatma ile eş anlamlı oldu.

GE Lighting‘in satışını Türkiye’ye ilk, 7 Nisan 2017‘de Aydınlatma Portalı duyurmuştu. Paylaşılan bilgi 9 Haziran 2017‘de güvenilir kaynaklardan doğrulanmıştı. Bugün de GE Lighting’in satışı konusundaki detayları ilk kez Aydınlatma Portalı paylaşıyor. Aydınlatma sektöründeki güncel gelişmeler için bizi takip edebilirsiniz.

İçerik Önerileri

Endüstriyel LED Aydınlatma Pazarı 2020’ye Kadar %21.75 Büyüyecek Sanayi genelinde enerji tasarruflu aydınlatma talebinin artması, akıllı aydınlatma sistemlerini benimsenmesi ve LED aydınlatmada azalan fiyat Endüstriyel LED Aydınlatma Pazarı'nın büyümesini destekliyor.
GE Aydınlatma ABD’de İki Üretim Tesisini Kapattı GE Aydınlatma, Lexington, Kentucky’de bulunan iki geleneksel aydınlatma üretim tesisini Ağustos 2017 tarihi itibariyle kapatacağını duyurdu. Bu iki fabrikanın kapanmasının kentteki yaklaşık 400 çalışanı etkileyeceği tahmin ediliyor.
GE Aydınlatma Asya ve Latin Amerika Pazarlarından Çekiliyor GE Aydınlatma CEO'su Bill Lacey'in şirket çalışanlarına iç yazışmada Asya ve Latin Amerika pazarlarından 30 Kasım 2016 tarihi itibariyle çekileceklerini yazdığı ortaya çıktı. LEDinside haberi sektör kaynaklarından doğruladı.
Li-Fi Pazarı 2023’te 75,5 Milyar Dolara Ulaşacak PureLifi, GE, Philips, Oledcomm, LVX gibi sektördeki ana katılımcıları ile şahlanması beklenen Li-Fi pazarı 2023’te 75 buçuk milyar dolara ulaşacak.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *