Fiberled

2010 yılında kurulan firma, Fiberled markası ile LED’li aydınlatma ürünleri üretmektedir. Özgün projeler ve standart aydınlatmalar ile sektörde fark yaratacak aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

20 Aralık 2017 Çarşamba, 15:30

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Fiberled

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,40. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Mega Fiberled Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Yeşiltepe Mah. Uluyol Cad. 8052 Sok. No:4 Erenler/Sakarya

Telefon: 0533 511 10 16

Faks:

İnternet Sitesi: http://www.fiberled.com.tr

E-Posta Adresi: info@fiberled.com.tr

Alexa Değeri: 3.709.805

Hakkında:

2010 yılında kurulan firma, Fiberled markası ile LED’li aydınlatma ürünleri üretmektedir. Özgün projeler ve standart aydınlatmalar ile sektörde fark yaratacak aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının yanında özel sektörün de ihtiyaçlarını karşılayacak kapasiteye sahiptir. Her türlü kalite ve standart belgelerine sahip firma, kaliteli ürün ve kaliteli müşteri hizmetleri konusuna özen göstermektedir.

Yetkili Kişi: Yakup İşçiman

Kuruluş Tarihi: 2010

Çalışan Sayısı: 25

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Fiberled, Fiberled Aydınlatma, LED Wallwasher, Wallwasher, LED Projektör. LED Sokak Lambası. LED Kuyumcu Armatür, LED Kanopi Aydınlatma Armatürü, LED Yüksek Tavan Armatürü, LED Lineer Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: yakup@fiberled.com.tr

Koordinatları: 40.739097, 30.394065

İçerik Önerileri

LEFA Temsilcilik LEFA Temsilcilik olarak konusunda uzman olan yabancı firmaların Türkiye distribütörlüklerini yapmaktayız. Aydınlatma ve Elektronik sektörüne yönelik ürünlerimiz kısaca; LED şeffaf reçinesi, LED opal görünüm veren reçine, izolasyon reçinesi, yapıştırıcı, contalama kimyasalları olarak sıralanabilir....
Lampeti Lighting 1979'dan bugüne dayanan sanayi tecrübesi ile yüksek kalite ürün anlayışımızı en son teknolojiye sahip üretim tesislerimiz, profesyonel tasarım ve mühendislik ile buluşturuyoruz. Elsisan Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak Lampeti markası ile 10,000 m2 kapalı alana sahip Bursa Organize Sanayi Tesi...
Toy Aydınlatma Toy Aydınlatma, dış mekan aydınlatma üzerine üretim yapmaktadır. Standart üretimle beraber proje bazlı olarak da çalışmaktadır. Uzmanı olduğu konular park ve yol aydınlatma çözümleridir.
ALTUN LED ALTUN LED, 2012 yılında altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başlamış, bu faaliyetlerin tamamlanmasından sonra Karaman Organize Sanayi Bölgesi'nde 5205 m2’lik bir alanda 1000 m2 üretim alanına sahip tesisinde LED aydınlatma üretimleri ve çözümleri konusundaki faaliyetine devam etmektedir....
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *