Euroluce Aydınlatma

Firma İtalya, Almanya, Polonya, İngiltere, Tayland menşeli önemli aydınlatma markalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütördür.

15 Temmuz 2016 Cuma, 10:37

简体中文 简体中文 English English Deutsch Deutsch Русский Русский Türkçe Türkçe

Başlık: Euroluce Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?)

Loading...

Ticaret Ünvanı: Ekip Bravo Tasarım Aydınlatma Dek. Mob. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Nato Yolu, 18 Mart Caddesi, No: 29/B Y.Dudullu/İstanbul

Telefon: 0216 365 76 86, 0533 762 35 89

Faks: 0216 365 76 87

İnternet Sitesi: http://www.euroluceaydinlatma.com

E-Posta Adresi: info@euroluceaydinlatma.com

Alexa Değeri: 0

Hakkında:

Firma İtalya, Almanya, Polonya, İngiltere, Tayland menşeli önemli aydınlatma markalarının Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütördür.

Yetkili Kişi: Burçin Çelen

Kuruluş Tarihi: 1992

Çalışan Sayısı: 6

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Mimari Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Peyzaj Aydınlatma, Teknik Aydınlatma, Dekoratif Aydınlatma, LED Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Cold Cathode

Hızlı Teklif Al: b.celen@euroluceaydinlatma.com

Koordinatları: 41.009632, 29.154435

İçerik Önerileri

MCM LED Sistemleri MCM LED Sistemleri 2007′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor.
FOCUSLED Aydınlatma Sistemleri Organizasyonumuz, 25 yılı aşkın bir süredir endüstriyel alanlarda hizmet vermiş olmanın getirdiği bilgi birikimi ve teknik vizyonun sonucu olarak, giderek gelişmekte olan ve yakın gelecekte konvansiyonel aydınlatma sistemlerinin yerini almasına kesin gözüyle bakılan LED teknolojisi üzerine üretim te...
Mikro Aydınlatma Çağdaş aydınlatmanın yanı sıra çevreye duyarlı ürünler üretmeye dikkat eden firmamız üretimde istenilen ölçülerde ve özelliklerde, teslimatta ise müşteri memnuniyetinde maksimum düzeyde dikkat göstermektedir. Müşterilerimizin dünya çapında güvenle, heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyon...
Litpa Aydınlatma Litpa Aydınlatma, 1992 yılında aydınlatma armatürleri üretimi ve ticareti için kurulmuştur. İç ve dış aydınlatmanın her alanına uygun armatür üretimi, armatür tasarımı ve aydınlatma projelendirmesi firma bünyesinde yapılmaktadır.
Bu sayfa ve içeriği Aydınlatma Portalı tarafından yayınlanmakta olup, söz konusu içeriklerin kullanılması için izin alınmalıdır. Alıntı yapılacak içeriklerle ilgili detaylı açıklamalar için Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *